Baner z nazwą wydarzenia.

Edison Festival

2022-07-22 ( piątek ) – 2022-07-23 ( sobota )
Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Przeźmierowo

Kategoria: Muzyka

Edison Festival powraca nad Jezioro Kierskie! Dwie sceny, urokliwa okolica z dala od zgiełku miasta, rodzinna atmosfera, liczne atrakcje, czyli relaks i dobra zabawa. Przed festiwalową publicznością przy Best Western Hotel Edison w Baranowie wystąpią m.in. Daria Zawiałow, Vito Bambino i duet Karaś / Rogucki. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Niebawem poznamy kolejnych wykonawców.

Oprócz dwóch dni wypełnionych muzyką, programowi czwartej edycji Edison Festival towarzyszyć będą liczne aktywności rozwijające kreatywność. Całość dopełni ponadto food court ze smacznymi przekąskami. To wciąż jednak nie wszystkie niespodzianki. Wkrótce kolejne ogłoszenia, ale jedno jest pewne - tego lata muzycznych emocji nie zabraknie!

Festiwal odbywa się w malowniczej scenerii Jeziora Kierskiego na terenie Best Western Hotel Edison w podpoznańskim Baranowie. Od centrum Poznania to zaledwie kwadrans jazdy samochodem, co sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek z dala od zgiełku miasta.

Na wydarzenie zaprasza agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem pozostaje niezmiennie Best Western Hotel Edison w Baranowie.

Wstępny line-up:

  • Vito Bambino
  • Daria Zawiałow
  • Karaś/Rogucki
  • inni

Bilety w cenach 99 / 149 zł (jednodniowy / karnet 2-dniowy).

Zobacz edisonfestival.pl/