Na grafice

Koncert z piosenkami ze spektaklu "Kombinat"

2021-06-28 ( poniedziałek )
Plac Mickiewicza

Kategoria: Muzyka Oświata

Wystąpią: Barbara Melzer, Marcin Januszkiewicz, Maciej Zaruski, Mateusz Feliński, Patryk Kośnicki, Jarosław Patycki, Bartosz Sołtysiak, Joanna Rybka, Magdalena Szcześniewska, Anna Federowicz, zespół wokalny oraz czteroosobowy band.  W repertuarze znajdą się takie hity jak m.in.: "Telefony", "Będzie plan", "Znak", "Tak, tak to ja", "Nieustanne tango", "Biała flaga", "Moja krew" oraz tytułowy "Kombinat". Koncert potrwa ok. 30 minut.

Przedstawienie "Kombinat" pokazuje przyszłość. Futurystyczną, surrealistyczną i pełną metafor. Powstał z inspiracji tekstami Kafki, Orwella i Huxleya, a za punkt wyjścia przyjął muzykę i teksty Obywatela GC i Republiki. To będzie przedstawienie, jakiego w Teatrze Muzycznym jeszcze nie było! Ta historia dzieje się każdego dnia.

Ta opowieść jest o nas wszystkich. Tych z przeszłości, z przyszłości i z chwili obecnej. To historia o walce jednostki z systemem, o wadze jej głosu i poszukiwaniu prawdy - czymkolwiek by nie była... To komentarz rzeczywistości, przestroga i szansa...

Więcej informacji

opr.sw

Zobacz https://www.poznan.pl/czerwiec56/