Baner ze zdjęciem artystów.

Koncert Call me by your name - Live in Concert

27.09.2021
20:30

Film Tamte dni, tamte noce (ang. Call Me By Your Name) wraca na duży ekran w wyjątkowym projekcie. Polacy jako pierwsi i jedyni w Europie będą mieli okazję zobaczyć film ze ścieżką dźwiękową, wykonaną na żywo przez blisko czterdziestoosobową Orkiestrę Sinfonietta Cracovia.

Historia przedstawiona w filmie skupia się na uczuciu budzącym się między dwójką młodych mężczyzn. Oparta na powieści André Acimana i scenariuszu Jamesa Ivory'ego, jest to jednak przede wszystkim uniwersalna opowieść o poszukiwaniu siebie, odkrywaniu pożądania, fascynacji, pierwszej miłości, a także o pierwszych miłosnych zawodach i rozstaniach. Całość - zamknięta z wyjątkową wrażliwością w letniej pocztówce z północnych Włoch początku lat osiemdziesiątych - dogłębnie porusza i wzrusza, budząc sympatię fanów kina na całym świecie.

Film urzeka nie tylko atmosferą i grą aktorską, ale także muzyką. Spośród wielu godnych pochwały wyborów reżyserskich dokonanych przez Lucę Guadagnino, ścieżka dźwiękowa jest jedną z najczęściej omawianych. To właśnie sprawia, że "Call Me By Your Name - Live in Concert" jest tak ekscytującą koncepcją. Reżyser wielokrotnie w wywiadach mówił o bardzo istotnej roli muzyki w swoi dziele:

Sufjan Stevens to autor dwóch muzycznych komentarzy do filmu, w tym utworu "Mystery of Love", będącego motywem przewodnim, za który otrzymał prestiżową nominację do Oscara. Podczas koncertu usłyszymy klasyczne kompozycje Ryuichiego Sakamoto, Johna Adamsa, Erika Satie, Jana Sebastiana Bacha i Maurice'a Ravela, ale także utwory artystów z okresu, w którym trwa akcja filmu: The Psychedelic Furs, Franco Battiato, Giorgio Moroder, Loredana Bertè, Bandolero, Joe Esposito, czy F.R. David.

Producent koncertu - Charm Music Polska - zaprasza do wspólnego przeżywania emocji podczas seansu, w akompaniamencie orkiestry symfonicznej.

Bilety w cenach 99, 139, 159 i 179 zł (w zależności od miejsca).

Bilety dostępne w: