Baner z informacjami o trasie koncertowej.

Nocny Kochanek - Stosunkowo Udana Trasa - koncert

21.01.2022
18:00

Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów, promująca album "Stosunki Międzynarodowe". Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka.
Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut... ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo - pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!

_

Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 69 PLN przedsprzedaż / 79 PLN w dniu koncertu.

HARMONOGRAM:

18:00 - BRAMKA
19:00 - 19:30 - BRUKLIN
19:45 - 20:30 - MASTURBATOR
21:00 - NOCNY KOCHANEK

_
BRUKLIN
Nowi rockowi gwiazdorzy z Łodzi - tak zapowiedziano powstały w 2018 roku w tym mieście zespół Bruklin w jednym z lokalnych programów. Sami o sobie piszą tak: "Tam, gdzie tętno sekcji jest zawsze podwyższone, a tkanka gitar wyraźna i mięsista, gdzie słowa niosą więcej niż dźwięk, tam jest Bruklin".
Centralną postacią kwintetu jest wokalista i autor tekstów Bartłomiej Makrocki. Wraz z nim Bruklin tworzą: Rafał Napieralski (gitara), Dawid Rudzki (gitara), Jarosław Maciaszek (gitara basowa) i Tomasz Adamczyk (perkusja). Choć Bruklin nie ma dużego stażu na scenie, zdążył już wygrać parę przeglądów zespołów rockowych, a także wystąpić na festiwalu Pol'and'Rock. Zespół świetnie łączy rasowego gitarowego rocka z ciekawym przekazem w tekstach, które Makrocki trafnie określa jako "miejską poetykę".

MASTURBATOR
Masturbator to prawdziwa legenda satanic-old-skull-metalu, która narodziła się na przełomie 1988/1989 roku w Koninie w S.P. nr 8 podczas długiej przerwy obiadowej. Piekielne wyziewy z taśmy demo "Blood of Vanity" zarejestrowanej zimą '89, skopiowane w ilości 100 sztuk rozeszły się błyskawiczne w ówczesnym undergroundzie przyczyniając się do niezdrowej ekscytacji wśród fanów polskiego metalu. "Wymiot Szatana" - jak nazwał ich jeden z fanzine'ów, nagrał jeszcze 3 demówki... randka z diabłem trwała do matury 1995, potem następuje kilka lat milczenia...
Obecnie Masturbator bardzo się postarzał i nie wiadomo czy dożyją wydania drugiej płyty ale w ostatnim wydaniu "L'Osservatore Romano" Vithor zamieścił tajny anons iż poszukują wydawcy nowego materiału "Szatan Królem Polski".