Obrazek z kreskówki Strażak Sam.

Spektakl dla dzieci - Strażak Sam Na Żywo - Przygoda na biwaku

22.10.2022
15:00

Tej jesieni zawita do Polski dzielny Strażak Sam, z nowym premierowym widowiskiem, będzie to kolejna niesamowita przygoda. Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu, który w Polsce zobaczyło już ponad 40 tys. widzów.

Autorzy i twórcy Cyrkowej Przygody, przygotowali nowe niezwykłe przygody, które można zobaczyć tylko w teatrze. Zobaczycie naszych wspaniałych aktorów wcielających się w najważniejszych bohaterów bajki: Strażaka Sama, Komendanta Steela, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana. Głosów ponownie użyczą aktorzy znani z serialu telewizyjnego. Na scenie
pojawią się też nowi, niezwykli bohaterowie oraz wspaniałe pojazdy Strażaka Sama! Będą premierowe piosenki i dużo zabawy. Czekają na Was nowe, wspaniałe przygody przyjaciół z Pontypandy.

Przedstawienie to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów i wspólne z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia - wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Widzowie bawią się i jednocześnie uczą jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić i jak mu zapobiegać. Dowiadują się czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.
Spektakle o Strażaku Samie w Europie prezentowane są od ponad 5 lat i zobaczyło już je ponad 250 tys. widzów. Powstały 3 części teatralnej sagi, z których pierwsza - Cyrkowa Przygoda została zaprezentowana Polskiej publiczność w maju 2021 roku. Przedstawienie cieszy się ogromnym powodzeniem i gościło już w 36 miastach w Polsce.

Bilety w cenach 50, 65, 80 i 95 zł (w zależności od miejsca).

Bilety dostępne w: