Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i data.

Z cyklu Rodzinne soboty z teatrzykiem - Poszukiwacz skarbu, czyli o tym, co odkrył Poznaniek w Egipcie

2023-06-10 ( sobota )
Centrum Handlowe Auchan Komorniki, ul. Głogowska 432, Poznań

W sobotę 10 czerwca Centrum Handlowe Auchan Komorniki zaprasza dzieci na kolejne spotkanie z wesołym chłopcem Poznańkiem. Na dzieci czeka pełne ciekawych zwrotów akcji przedstawienie teatralne oraz warsztaty kreatywne.

Poznaniek wyruszy z dziećmi w teatralną podróż do Egiptu

Egipt od wieków był celem podróżników z całego świata. Już w najbliższą sobotę 10 czerwca podczas przedstawienia teatralnego w Centrum Handlowym Auchan Komorniki mali widzowie wraz z Poznańkiem wybiorą się w egipską wyprawę, a podczas warsztatów stworzą witraże inspirowane starożytną sztuką, którą można podziwiać w tym arabskim kraju. Wstęp wolny.

  • Rodzinne spotkanie z teatrzykiem

Czerwcowe sobotnie popołudnie upłynie młodym widzom, którzy wraz z rodzicami odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Komorniki, pod znakiem zamorskich podróży. Podczas spektaklu pt. "Poszukiwacz skarbu - co odkrył Poznaniek w Egipcie" dzieci poznają wyjątkową historię i kulturę tego arabskiego kraju.
Spektakl zostanie odegrany dwukrotnie - o godzinie 12.30 oraz o 15.00. Ciekawa forma przedstawienia przybliży dzieciom świat teatru i przekona je, że dzięki ciekawości i otwartości można zyskać przyjaciół oraz ciekawe wspomnienia.

  • Warsztaty kreatywne dla dzieci: witraże egipskie

Przedstawieniu będą towarzyszyły warsztaty kreatywne, podczas których będzie można poćwiczyć zdolności manualne i wykonać papierowe witraże inspirowane sztuką starożytnego Egiptu. W rodzinnych warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00.

Wstęp wolny.

Plakat