Na grafice plakat promujący wydarzenie.

Publiczność rządzi - spektakl improwizowany z udziałem publiczności

2023-09-22 ( piątek )
Scena na Piętrze, Estrada Poznańska, ul. Masztalarska 8

Spektakle improwizowane z udziałem widowni są niezapomnianą rozrywką, ponieważ łączą w sobie unikalne cechy, których inne formy teatralne nie posiadają, jak choćby to, że w spektaklach improwizowanych Widzowie mają możliwość być częścią aktorskiej kreacji. Mogą udzielać sugestii, podejmować decyzje, a nawet wchodzić na scenę i współtworzyć historię razem z aktorami. Ta bliskość i interakcja tworzą niezapomniane doświadczenie zarówno dla Widzów, jak i dla Artystów, spektakle improwizowane pobudzają wyobraźnię, a przez brak gotowego scenariusza, każdy musi być elastyczny i otwarty na nowe pomysły. Dzięki temu, spektakl staje się platformą do eksploracji kreatywności i odkrywania nieznanych obszarów sztuki teatralnej.

Po pierwsze, spektakle improwizowane z udziałem widowni oferują wspaniałą interakcję między Aktorami a Publicznością. To nie jest zwykłe oglądanie przedstawienia, ale wspólne tworzenie unikalnych scen i fabuły. Widzowie mają możliwość aktywnie wpływać na rozwój historii swoimi sugestiami i propozycjami. Ich pomysły są natychmiastowo przenoszone na scenę przez utalentowanych aktorów, co sprawia, że każdy spektakl jest inny i niepowtarzalny. Jednym słowem: PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI!

Po drugie, spektakle improwizowane oferują niewyobrażalną kreatywność i spontaniczność. Aktorzy muszą na bieżąco wymyślać postacie, dialogi i scenariusze, co sprawia, że każdy spektakl jest pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Jeśli jeszcze nie byłeś na takim spektaklu, to masz szansę przekonać się, dlaczego są one tak popularne i warto zainwestować w bilet!
To forma teatru, która łączy Artystów i Widzów w jednym twórczym i pełnym energii wydarzeniu.

Obsada:

Aktorka Teatralna i Nie Tylko - Katarzyna Michalska
Śpiewaczka Operowa oraz Plastyk - Agnieszka Bajer
Muzykant Alternatywny Także Aktor - Michał Głowacki
Muzyk Wielowymiarowy Klawiszowo-Dęciakowy - Andrzej Perkman

Bilety - 70 zł

opr.sw

Bilety dostępne w: