ogród zabaw

Rzeczny Ogród Zabaw - warsztaty projektowe dla rodzin z dziećmi od 5 roku życia

2018-11-10 ( sobota )
10:30
Brama Poznania, ul. Gdańska 2, Poznań

Kategoria: Dziecko

Uwaga! Potrzebni eksperci/ekspertki od zabawy i spędzania wolnego czasu nad rzeką! Jeżeli o zabawie wiesz wszystko i masz nieszablonowe pomysły, to nie może Cię zabraknąć na tym warsztacie.

Planujemy stworzenie przy Bramie Poznania Rzecznego Ogrodu Zabaw - miejsca, gdzie będziemy mogli wspólnie spędzać czas blisko przyrody. Ma to być naturalny plac zabaw, czyli zbudowany z pochodzących z natury materiałów: kłód, kamieni, piasku, wikliny, wody, roślin. Pomóżcie nam go zaprojektować! Zapraszamy na warsztaty, na których wspólnie zastanowimy się, jak powinien wyglądać i jakie elementy zawierać nasz ogród, aby przyjemnie i ciekawie spędzało się w nim czas - zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W zostaniu projektantami/ projektantkami pomoże nam pani Ania Komorowska z pracowni k., która specjalizuje się w projektowaniu i budowie naturalnych placów zabaw.

Czas trwania: 90 minut
Uczestnicy: rodziny z dziećmi powyżej 5 lat
Koszt: bezpłatne

Zapisy: poprzez formularz zgłoszeniowy. Należy pobrać go ze strony www.bramapoznania.pl, (zakładka: edukacja) i przesłać na adres: edukacja@bramapoznania.pl. Udział w zajęciach jest możliwy po otrzymaniu potwierdzenia e-mailem. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zobacz bramapoznania.pl