x

Noites Brasileiras - UWAGA! koncert odwołany!

24.05.2020
20:00

Bilety należy zwracać w punktach ich zakupu za okazaniem dowodu nabycia.

_

Koncert z okazji setnej rocznicy nawiązania relacji polsko-brazylijskich! Przygotujcie się na brazylijską poezję i muzykę w najlepszym wykonaniu!

Wystąpi Gabriela Kozyra, wokalistka specjalizująca się w muzyce brazylijskiej. Ukończyła kierunek wokalistyki jazzowej na Królewskim Konserwatorium w Hadze. Następnie otrzymała stypendium na studia w Rio de Janeiro, gdzie miała okazję uczyć się pod okiem największych mistrzów muzyki choro oraz samby, jak: Amelia Rabello, Teresa Cristina, Celia Vaz, Nelson Faria czy Francis Hime. Występowała w Europie oraz Brazylii na festiwalach, takich, jak: London Jazz Festival czy North Sea Festival, a także w renomowanych klubach jazzowych, jak: Het Concertgebouw w Amsterdamie, Jazz in the Crypt w Londynie czy Modern Sound w Rio de Janeiro. Gabriela podczas trasy koncertowej promować będzie debiutancki album "Noites Brasileiras".

"Cóż za dojrzała praca! Pomysł nagrania tylko niepublikowanych piosenek, zaproszenie muzyków i aranżerów najwyższej klasy oraz śmiałe zanurzenie się w utworach o zawiłych melodiach i rytmach pełnych swingu świadczy o najwyższej jakości! Znakomite utwory nowych, a także znaczących kompozytorów, zostały potraktowane tak jak powinny, a zaśpiewane z niezwykłą precyzją i miłością. Chciałabym, żeby Brazylijczycy zobaczyli Brazylię taką, jaką spostrzegła ją Gabriela!" - Mônica Salmaso...

Bilety - 60 zł.

_
opr.sw

akt.lt

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/