Stokrotki

Pandemia koronowirusa wywróciła nasze życie do góry nogami i jeszcze na wiele miesięcy, a oże lat zaważy na naszym funkcjonowaniu. CK Zamek z niecierpliwością wyczekuje dnia, w którym otworzy ponownie drzwi do Centrum Kultury ZAMEK - instytucji, która nie istnieje bez gości i artystów!

Żeby przybliżyć moment powrotu do normalnej działalności, CK Zamek przygotował Bilet Otwarty. To zarówno forma wsparcia Centrum Kultury ZAMEK, jak i dowód na to, że organizatorzy i klienci są dla siebie nawzajem bardzo ważni.

Bilet Otwarty można zakupić w dwóch wariantach:

Bilet Otwarty do Kina Pałacowego - 12 zł (bez dopłaty i bez zwrotów) z bonusem w postaci: wejściówki na zwiedzanie z przewodnikiem pięknych, odnowionych wnętrz Zamku w wybranym terminie albo zestawu katalogów Galerii Fotografii pf,

Bilet Otwarty na wydarzenia CK ZAMEK - 20 zł (bez zwrotów, ale z opcją dopłaty do wartości nominalnej wybranego wydarzenia) z bonusem do każdego biletu w postaci: wejściówki na zwiedzanie z przewodnikiem pięknych, odnowionych wnętrz Zamku w wybranym terminie albo zestawu katalogów Galerii Fotografii pf.

Akcja "Bilet Otwarty" jest realizowana wspólnie z serwisem bilety24.pl

Zobacz www.ckzamek.pl/