x

Bolewski & Tubis - koncert ZMIANA TERMINU

2020-10-10 ( sobota )
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Koncert został przeniesiony na 21.03.2021 r. i dalej na 26.06.2021 r.

Zakupione bilety zachowują ważność, lub można je zwracać w punktach zakupu. Osoby, które nabyły bilety w serwisie Bilety24.pl otrzymają mailową informację o możliwościach i sposobie zwrotu biletów.

Muzycy zaprezentują materiał z najnowszej płyty zatytułowanej "Bez końca", której premiera zaplanowana jest na wrzesień 2020 roku. Przypomną także kilka utworów z pierwszej płyty "Lunatyk" (wyd. 2018).

Bolewski & Tubis to duet złożony z Radka Bolewskiego, śpiewającego i grającego na perkusji oraz Macieja Tubisa, grającego na fortepianie i syntezatorze basowym. W całkowicie unikatowy sposób połączyli grę na 4 instrumentach akustycznych bez dodawania jakichkolwiek elektronicznych sampli czy loopów. Nowy album "Bez końca" opowiadać będzie o uczuciu ulotności i związanej z nią potrzebie zostawienia śladu. To w nas, ludziach, zapisana jest chęć bycia zapamiętanym, pozostawienia po sobie czegoś ważnego - poprzez miłość, sztukę, kreatywność, relacje międzyludzkie, troskę o najbliższe otoczenie i planetę. Po cichu marzymy i chcemy wierzyć, że to co piękne i wartościowe nigdy nie przeminie. O tym właśnie jest ten album...

Bilety - 35 zł.

opr.sw

Zobacz bluenote.poznan.pl/