Na zdjęciu widać dwoje naukowców, kobietę i mężczyznę o siwych, bujnych włosach. Bohaterka Nielemka ubrana jest w czerwony kombinezon oraz biały fartuch opatrzony różnymi wzorami chemicznymi i matematycznymi. Bohater Lemtak ma widoczne na czole okulary i dmucha w rurę wentylacyjną, z której wylatuje dym.

Spektakl familijny Jak Nielemka i Lemtak świat ratowali

2023-03-26 ( niedziela )
12:00
Scena Wspólna, ul.Brandstaettera 1 / ul. Za Cytadelą

Kategoria: Dziecko

To spektakl familijny, inspirowany "Bajkami robotów" Stanisława Lema. Mniej lub bardziej nieodległa przyszłość. Świat jaki znamy nie istnieje, nie udało się go uratować przed klimatyczną (i nie tylko) katastrofą. W swojej pracowni dwoje genialnych wynalazców: Nielemka i Lemtak wspominają dni chwały, kiedy tworzyli roboty, mające uratować świat przed zagładą. Co poszło nie tak i czy na pewno wszystko stracone? Może to światełko, o, to tam, w tej ponurej przyszłości, to światełko nadziei?
Koncepcja: Agata Elsner
Tekst: Kuba Kapral
Reżyseria: Agata Elsner, Kuba Kapral
Muzyka: Hubert Wińczyk
Występują: Agata Elsner, Kuba Kapral, Hubert Wińczyk
Współpraca kostiumograficzna: Justyna Paluszyńska
Scenografia: z odzysku
Produkcja: Circus Ferus we współpracy z CK ZAMEK
Projekt dofinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania
--
Ze względu na bezpieczeństwo osób uczestniczących w wydarzeniach kulturalnych oraz pracowników Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu ustala szczególne zasady udziału w wydarzeniach odbywających się w zamkniętych pomieszczeniach CK ZAMEK, w szczególności: seansach filmowych, koncertach, spektaklach, spotkaniach i warsztatach. Aby wziąć udział w wymienionych wydarzeniach, osoby, które ukończyły 12 rok życia, zobowiązane są okazać przy wejściu do sal, w których odbywać się będą wydarzenia, Unijny Certyfikat Covid - elektroniczny dowód na to, że dana osoba przebyła chorobę COVID-19, posiada negatywny wynik testu COVID-19, została zaszczepiona przeciwko COVID-19 (lub inne dokumenty potwierdzające powyżej określone stany). Niniejsze zasady obowiązują dla wydarzeń odbywających się od 6 grudnia 2021 roku (na które bilety można kupić począwszy od 1 grudnia 2021), aż do odwołania.
Przed zakupem biletu prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi w CK ZAMEK regulaminami

_

Bilety - 33 zł (N) i 16,50 (U)

Bilety dostępne w: