Baner promujący wydarzenie.

Koncert Świąteczny - Magic of White Christmas

2022-12-18 ( niedziela )
17:00
Aula UAM (Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza), ul. Henryka Wieniawskiego 1, Poznań

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym szczególnie odczuwamy potrzebę bliskości, rodzinnego ciepła i miłości. To taki magiczny czas, w którym każdy z nas, niezależnie od wieku wraca wspomnieniami do lat dzieciństwa i młodości. To czas niezwykłych zdarzeń i spotkań wśród gwiazd, gdy znów możemy spojrzeć na świat oczami dziecka. Chcielibyśmy przedłużyć magię Świąt i zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert, taki zimowy i ciepły, pełen miłości i bieli, taki inny i taki magiczny...

Będziemy wspólnie kolędować, słuchając zarówno tych klasycznych, jak i swingujących melodii. Mało który styl muzyczny tak wspaniale komponuje się ze świętami jak swing. Z tym większą przyjemnością zapraszamy Państwa na Świąteczny Koncert "Magic of White Christmas", który niezwykle energetycznie i optymistycznie wprowadzi nas w świąteczny nastrój. Soliści, których charakteryzuje pełen pasji i emocji śpiew, czerpiący inspiracje z legend takich jak: Marvin Gaye, Nat King Cole, Andy Williams, Sade, Frank Sinatra, Zbigniew Wodecki i wielu innych znakomitych wokalistów. Nie zabraknie w tym koncercie również tradycyjnych polskich kolęd i prawdziwej magii Świąt Bożego Narodzenia.

Nasz Koncert Świąteczny to ogromna dawka pozytywnej energii, nostalgii, najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa i świątecznej magii, kiedy to czekając na Świętego Mikołaja w blasku choinkowych światełek czekamy na pierwszą gwiazdkę przy wigilijnym stole ciesząc się spotkaniem z najbliższą rodziną. Nasz koncert skierowany jest do każdego słuchacza niezależnie od wieku, a także dla całej rodziny.

Wystąpią:

  • Woytek Mrozek - dyrygent, klarnet solo
  • Oksana Karaim - wokal
  • Ladies Trio - wokal
  • Daniel Cebula Orynicz - wokal
  • Pavlo IInytskyi - wokal
  • Serhii Kutepov - tenor
  • Dima Khvostenko - wokal
  • Woytek Mrozek Chamber Orchestra

Bilety w cenach 60, 80, 90, 110 i 120 zł (w zależności od miejsca).

Więcej informacji na stronie organizatora: Agencja Muza

akt.sw

Bilety dostępne w:

plakat