Kobieta w szarym swetrze odwórcona w stronę dziecka siedzącego po prawej uśmiecha się do niego. Zadowolony chłopiec trzyma kartkę z literą "A".

Rodzinne impro - zabawy kreatywne dla dziecka i dorosłego

2022-12-12 ( poniedziałek )
17:00
Os. Przyjaźni 125c, Poznań - Księgarnia "z Bajki"

12.XII. godz.17.00 Rodzinne impro - zabawy kreatywne dla dziecka i dorosłego

Podarujcie sobie twórcze popołudnie z najbliższymi. Dziecko i rodzic lub rodzeństwo staną się partnerami. W impro każdy jest równoprawnym twórcą wspólnie wymyślanej historii! Nie ma znaczenia różnica wieku, nie jest potrzebne doświadczenie artystyczne czy przekonanie o posiadaniu talentu. Będziemy się doskonale bawić, jednocześnie ucząc się aktywnego słuchania i akceptowania cudzych pomysłów.

Zabawy i gry, które poznacie, ożywią długie zimowe wieczory skrócą czas podróży - zbliżą Was do siebie. Improwizowanie daje też możliwość trenowania postaw opartych na empatii oraz łatwiejszego podejmowania decyzji.

W impro doświadczamy braku oceniania, co pozwala nam czuć się w życiu swobodniej. Poczujemy też moc płynącą ze współpracy grupy. Wydobędziemy naszą spontaniczność i elastyczność. Otworzymy się na świat , wzmocnimy wiarę w siebie. Nabierzemy pewności, że poradzimy sobie w każdej sytuacji. Poszerzamy umiejętność komunikowania się ze sobą i innymi. Będziemy się czuć swobodniej - bardziej komfortowo.

Zajęcia prowadzi: Agnieszka Rogaczewska-Foryś Improwizatorka sceniczna i trenerka impro w szkołach i przedszkolach. Prowadzi szkolenia "Impro w biznesie" dla firm oraz warsztaty dla kadry nauczycielskiej "EDU_IMPRO". Prywatnie: uwielbia śpiewać, podróżować, czytać sobie i innym (także jako lektorka w radio), a także pisać limeryki oraz wiersze i bajki dla dzieci. Jest zwolenniczką Porozumienia Bez Przemocy i Rodzicielstwa Bliskości. Mamą ośmioletniego Mateusza, źródła nieustającej inspiracji, spełnienia, rozwoju i radości.

____________________________________________________________________________________________________________________

CENA: 60 za duet, 75 zł za tercet (np. 2 rodziców i 1 dziecko, lub 1 rodzic i 2 dzieci), 100 zł za kwartet.

LICZBA MIEJSC: maks. 12 osób Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat

ZAPISY: office@pomyslowo.com.pl Minimalny wiek dziecka: skończone 6 lat

Zobacz www.facebook.com/events/2726266170844013/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D