Na grafice plakat wydarzenia.

Karpie na Skarpie - festyn bożonarodzeniowy

2022-12-22 ( czwartek )
17:00-20:00
Dom Kultury "Na Skarpie", os. Piastowskie 104

A gdyby tak wspólnie przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia? Posłuchać i pośpiewać przedświąteczne piosenki, które przygotują nas do późniejszego pośpiewania kolęd. Odwiedzić nasz Skarpowy Bar Przedświąteczny, w którym będzie można najeść się pyszności okołoświątecznych, by przygotować nasze brzuchy na to, co czeka je już niebawem. Wspólnie wykonać unikatowe słoikowe cudeńka na Święta. Zaopatrzyć się w rękodzielnicze prezenty last minute.

A przede wszystkim... po prostu spędzić spokojny, dobry czas w mocno już świątecznej atmosferze. Wszystkiego tego możecie doświadczyć na przedświątecznym wydarzeniu:KARPIE NA SKARPIE!

W programie: muzyka na żywo (w tym obowiązkowo "Last Christmas"! ) pokazy taneczne i baletowe pokaz hobby horse warsztaty słoikowe Świąteczna Ścianka! (zrób sobie zdjęcie i wyślij jako życzenia swoim znajomym) bar do samodzielnego zamawiania świątecznych pyszności stoisko z rękodziełem animacje z harcerkami, czyli malowanie twarzy, kolorowanki i wesołe pląsy Skarpowe ciepło i dobra atmosfera!

opr.sw