Baner promujący wydarzenie.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie "Z muzyką do Ludzi" oraz Akademia Muzyczna im. I.J. Paderewskiego zapraszają na Forum "ZobaczMusic" - Poznań 2023 - cykl warsztatów wokalnych dla osób z niepełnosprawnością wzroku i ich przyjaciół, które odbędą się w dniach 4-5 marca 2023.

Forum "ZobaczMusic" to innowacyjne wydarzenia wspierające edukację muzyczną osób z niepełnosprawnością wzroku.

"Muzyka renesansu" - pod takim tytułem organizujemy Drugie Forum "ZobaczMusic" w dniach 4 i 5 marca 2023 roku w Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, która jest współorganizatorem naszej inicjatywy.

W ramach tego wydarzenia zapraszamy Państwa na warsztaty wokalne zakończone wspólnym koncertem. Wszyscy zgłoszeni uczestnicy otrzymają od nas mailowo pliki audio z wybranymi głosami do samodzielnej pracy. W programie mamy utwory do śpiewu jednogłosowego, dwugłosowego, trzygłosowego i czterogłosowego. Dla muzyki czterogłosowej wybraliśmy utwory skomponowane w technice nota contra notam - czyli proste do nauczenia, krótkie, ale przygotujemy je razem w taki sposób, że oczarują swoim brzmieniem słuchaczy. W ramach koncertu wystąpią też muzycy grający na instrumentach dawnych, a wesprą nas studenci wokalistyki Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu.

Warsztaty odbędą się w Willi przy ul. Wieniawskiego 3, a KONCERT w dniu 5 marca o 16.00 odbędzie się w Sali pod Zegarem w CK Zamek.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Plakat