Logo Klubu.

Koncert zespołu Ingested + supports: Fallujah, Vulvodynia, Mélancolia

06.05.2024
19:00

Najnowszy album "The Tide of Death and Fractured Dreams" niezmordowanej ekipy Ingested ujrzy światło dzienne już 5 kwietnia, a miesiąc później zespół wystąpi na jedynym koncercie w naszym kraju! Towarzystwo mocarne, bowiem Brytyjczycy przyjadą do nas wraz z amerykańskimi wirtuozami z Fallujah, królami afrykańskiego metalu z Vulvodynia oraz australijską, deathcore'ową sensacją Mélancolia. Więcej zachęt chyba nie trzeba, widzimy się 6 maja w poznańskim klubie 2Progi!

  • INGESTED (UK / Metal Blade Records) - death metal, slam

Tempo, w jakim ukazują się nowe death metalowe/deathcore'owe wydawnictwa potrafi zawrócić w głowie, jednak Ingested jest tym zespołem, który je narzuca. Najnowszy, siódmy już w dorobku ekipy z Manchesteru duży album "The Tide of Death and Fractured Dreams" ukaże się 5 kwietnia nakładem wytwórni Metal Blade i znajdziemy tam to, co tygrysy lubią najbardziej - brutalne riffy, przygniatające tempa oraz chwytliwe melodie.

  • FALLUJAH (USA / Nuclear Blast Records) - techniczny death metal

Metalowi wirtuozi z Bay Area powracają do naszego kraju po dość długiej przerwie. Po zmianach w składzie, w wyniku których do zespołu dołączyli Kyle Schaefer (Archaeologist - wokal) i Evan Brewer (Entheos, The Faceless - bas) w 2022 roku grupa wydała swój piąty krążek "Empyrean", który zebrał entuzjastyczne recenzje na całym świecie.

  • VULVODYNIA (RPA / Unique Leader Records) - slamming deathcore

Jedni z najważniejszych przedstawicieli wytwórni Unique Leader swobodnie poruszają się pomiędzy granicami brutalnego/technicznego death metalu i deathcore'a, dodając do tego charakterystyczną dla siebie melodykę, techniczne zacięcie oraz agresję. Ich dyskografię zamyka wydany w 2021 "Praenuntius Infiniti", ale wydany w zeszłym roku singiel "Eulogy of Ashes" może świadczyć o intensywnych pracach nad jego następcą.

  • MELANCOLIA (Australia / Nuclear Blast Records, Greyscale Records) - deathcore

Założony w 2022 zespół zadebiutował rok później albumem "HissThroughRottenTeeth", który w Australii i Nowej Zelandii ukazał się nakładem Greyscale Records, a za dystrybucję na resztę świata odpowiedzialna była wytwórnia Nuclear Blast. Swój sczerniały deathcore z nu metalowymi czy nawet industrialnymi wstawkami Melancolia miała okazję ogrywać na trasach u boku m.in. Cattle Decapitation, To The Grave i właśnie Fallujah.

Bilety w cenie nominalnej* 125 zł, dostępne on-line.

_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.

Bilety dostępne w:

Plakat