Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i zdjęcie artystki.

Koncert - Iwona Skv - Pachnie tu antropocenem

15.06.2024
20:00

Znana z takich muzycznych projektów jak Rebeka oraz Shyness! ― Iwona Skv zadebiutuje ze swoim solowym albumem ,,1986'' w Pawilonie!

To nowy rozdział w karierze artystki. Premierowa płyta składa się z 9 utworów w języku polskim, flirtujących z różnymi odmianami muzyki elektronicznej. To bardzo szczera, autentyczna opowieść, inspirowana jej życiem.

»Zrozumiałam, że to, co najbardziej lubię w graniu na żywo to kontakt z publicznością, zabawa syntezatorami i oczywiście śpiew. Połączyłam emocje z transowością elektroniki.«

Iwona Skv ― Iwona Skwarek to piosenkarka, tekściarka, producentka muzyczna i dj'ka poruszająca się w kręgu muzyki elektronicznej. Jest posiadaczką niesamowitego głosu i songwriterskiego zmysłu, zaś autorskie teksty i produkcja muzyczna są dla niej fundamentalnymi elementami bycia artystką. Iwona muzyką zajmuje się od zawsze, mieszka i komponuje w Poznaniu. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie skrzypiec. Obecnie jest ulubionymi instrumentami są syntezatory analogowe. Jest absolwentką kulturoznawstwa na UAM, tworzy także muzykę do spektakli teatralnych. Gościnnie wystąpiła na płytach takich artystów jak: Fisz Emade Tworzywo, Moullinex, Catz'n'Dogz, Daniel Bloom, Wczasy czy Mirror People. Jej głos był remiksowany przez klasyków klubowej muzyki - RAC, Punks Jump Up i Kamp!. Albumy Rebeki zostały docenione zarówno przez publiczność, jak i krytykę (m.in "Hellada" uznana za Polski Album roku 2013 według Gazety Wyborczej). Iwona zagrała w różnych projektach prawie 500 koncertów w Polsce i poza jej granicami, m.in na najważniejszych festiwalach muzycznych w Europie. W 2019 roku utworem "Pocałunek" Rebeki po raz pierwszy otwarcie zaangażowała się w
sprawy społeczności LGBT+, dokonując przy tym coming outu. W 2021 roku wyszła debiutancka płyta czteroosobowego girlsbandu Shyness! w stylu indie-elektronicznym, którego Iwona była producentką.

Bilety w cenie nominalnej* 40/60 zł (ulgowy/normalny).

_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.

Bilety dostępne w:

Kup bezpośrednio: