Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i zdjęcie artysty.

Koncert w ramach tracy The Polish Tour - Adam Kalinowski

31.05.2024
19:00

Adam Kalinowski "THE POLISH TOUR"

Pierwsza trasa koncertowa Adama Kalinowskiego "THE POLISH TOUR", która startuje już wiosną 2024 r..

"THE POLISH TOUR" to koncerty w 6 miastach Polski w formule, którą artysta prezentuje po raz pierwszy. Adam Kalinowski zagra we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Tychach, Gdańsku i Warszawie. W trakcie trasy poza autorskim materiałem z albumów "Być może ostatnia płyta" oraz "Pokolenie Y" Adam Kalinowski zaprezentuje najbardziej docenione utwory z serii "Ale po angielsku". Z pewnością nie zbraknie "Jolki" czy "Dni, których jeszcze nie znamy".

Muzyk znany jest z występów w talent show, działalności solowej oraz śpiewania w zespole Black Jeans. Jego charakterystyczną, rockową barwę głosu doceniły miliony słuchaczy w XI edycji "The Voice of Poland", gdzie Kalinowski zajął II miejsce. Ostatnio jego nagrania polskich hitów śpiewanych po angielsku zrobiły furorę w mediach społecznościowych. Filmy z serii "Ale po angielsku" obejrzało w przeciągu kilku miesięcy dziesiątki milionów ludzi na całym świecie doceniając pomysł, a przede wszystkim wokalne interpretacje Adama.

Gościem koncertu w Poznaniu będzie legenda polskiej sceny rockowej - Pan Felicjan Andrzejczak  gdzie jak gdzie ale wtedy nie może zabraknąć "Jolki" #alepoangielsku!

Organizatorem trasy jest agencja Carol Concept Art.

Bilety w cenie nominalnej* 59 zł.
_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.

Kup bezpośrednio: