Panny Młode - akcja charytatywna

2009-08-23 ( niedziela )
Galeria Malta, Poznań

Już w niedzielę możesz wraz z Pannami Młodymi pomóc małej Amelce w Galerii Malta.

Panny Młode zbiorą się znowu, by w trakcie całodziennej profesjonalnej sesji fotograficznej uwiecznić najpiękniejsze i najpopularniejsze lokalizacje w Poznaniu. W niedzielę w Galerii Malta będzie można podziwiać ich uroki od godz. 13.00. Zapraszamy wszystkich Poznaniaków chcących przyłączyć do tej charytatywnej sesji do Galerii Malta.
Już 23 sierpnia kolejna edycja akcji charytatywnej Panny Młode podbijają miasto dla Malucha! Sesja ta to świetna zabawa i niepowtarzalna pamiątka na lata. Każda Panna Młoda marzy o tym, by jeszcze raz poczuć się wyjątkowo i rozbłysnąć w blasku fleszy. W tym roku w akcję włączyło się również największe centrumhandlowe w zachodniej Polsce - Galeria Malta. Panny Młode będą pozowały do zdjęć w okolicach kładki łączącej jezioro maltańskie z Galerią Malta, w jej wnętrzach oraz w centrum sportowym Niku i restauracji MacDonald's. Cała akcja ma charakter wyłącznie charytatywny. Zdjęcia wykonywane są w zamian za darowiznę na rzecz tegorocznej podopiecznej akcji, gdyż przede wszystkim jest to akcja wspierająca dziecko, które potrzebuje ludzkiej pomocy i zaangażowania.
Co roku inne, co roku w potrzebie, ale cel zawsze ten sam - ułatwić maluchowi codzienność, sprawić ulgę w cierpieniu oraz wywołać uśmiech na twarzy. W tym roku Panny Młode pomogą kilkumiesięcznej Amelce chorej na hipoglikemię.

Zobacz www.panny-mlode.pl