chłopak z kamerą

Stypendium Da Vinci 2017 - dla obecnych i przyszłych studentów CDV!

17.05 – 07.07.2017
06:00

Założyciele Collegium Da Vinci kolejny raz przyznają stypendia. Wystarczy nagrać film pt. "Ciekawość" i zaskoczyć jury. W komisji m.in. Krzysztof Gonciarz.  Piotr Voelkel oraz Marian Marek Przybylski postanowili docenić obecnych i przyszłych studentów Collegium Da Vinci, przyznając roczne stypendia w wysokości 8 400 zł.

Warunkiem uzyskania stypendium jest praca konkursowa w postaci filmu, którego tematem jest CIEKAWOŚĆ!

Nagroda zostanie przyznana co najmniej jednemu studentowi i jednemu kandydatowi na studia w CDV. Komisja oceniając prace weźmie pod uwagę poziom twórczego opracowania tematu, poprawność językową, techniczną, zachowanie zalecanej długości filmu (maksymalnie 3 min.), a także wartość artystyczną przygotowanego materiału. Stypendium zostanie przyznane autorom najwyżej ocenianych prac konkursowych. A w komisji dobrze nam wszystkim znany - Krzysztof Gonciarz.

Stypendia będą wypłacane od października 2017 w miesięcznych ratach po 700 zł. Na taki zastrzyk gotówki mogą liczyć: osoby, które do 7 lipca zapiszą się na studia w CDV, złożą wniosek o przyznanie stypendium oraz dostarczą pracę konkursową obecni studenci, którzy do 7 lipca złożą wniosek o przyznanie stypendium oraz dostarczą pracę konkursową. Filmy prosimy przesyłać na adres: ciekawi@cdv.pl np. za pośrednictwem wetransfer lub dropbox, a wnioski dostarczyć do Biura Rekrutacji CDV (pokój R034) osobiście lub pocztą. Szczegóły dotyczące ubiegania się o stypendium znajdują się w regulaminie. Lista stypendystów zostanie ogłoszona do 21 lipca na stronie www.cdv.pl i na profilu FB Collegium Da Vinci. I pamiętajcie, wyczyśćcie obiektyw!

Zobacz www.cdv.pl/aktualnosci/stypendium-da-vinci-2017-dla-obecnych-i-przyszlych-studentow-cdv.html