Informacje na temat wydarzenia organizowanego przez firmę Franklin Templeton.

Franklin Templeton Chat: AI w biznesie - praktyka i etyka

2024-03-05 ( wtorek )
Biuro Franklin Templeton, Nowy Rynek, ul. Przemysłowa 3, Poznań

Franklin Templeton Chat to spotkania networkingowe skoncentrowane na edukacji i wymianie doświadczeń specjalistów z Poznania na temat trendów, wydarzeń i zjawisk wpływających na naszą codzienną pracę.

"Franklin Templeton Chat: AI w biznesie - praktyka i etyka" jest pilotażowym wydarzeniem z serii. Celem spotkania jest przedstawienie praktycznych przypadków zastosowania sztucznej inteligencji w lokalnym biznesie oraz refleksja nad etycznymi aspektami jej zastosowania.

Plan wydarzenia:

  • 17:15 - Otwarcie drzwi dla uczestników Audytorium Franklin Templeton
  • 17:30 - Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia
  • 17:35 -"Jak Arvato korzysta z AI do transformacji logistyki kontraktowej" Krystian Brydzki, Dyrektor Pionu IT, Arvato. Przedstawienie wykorzystania AI przez Arvato, zmieniającego logistykę na wielu poziomach: np. w zakresie optymalizacji tras pickingowych, przewidywania popytu i automatyzacji operacji magazynowych, co pozwala optymalizować procesy magazynowe, a przez to zwiększać poziom zadowolenia klientów.
  • 17:55 - "Generatywna sztuczna inteligencja w Grupie Żabka" Tomasz Głowacki, PhD, Head of Data Science, Grupa Żabka. Strategia i wdrożenia w obszarze generatywnej sztucznej inteligencji w Grupie Żabka.
  • 18:15 - "Magiczne lustro prawdy, czyli po co komu etyka sztucznej inteligencji" Maciej Mróz, Senior Software Engineer, Franklin Templeton. Rozważania na temat wpływu sztucznej inteligencji na społeczeństwo, połączone z próbą zrozumienia etyki w dziedzinie AI i jej roli w przyszłości technologii. Wszystko to przedstawione w niekonwencjonalnej formie performance'u z użyciem lustra, które analizuje otoczenie za pomocą algorytmów AI.
  • 18:35 - Panel dyskusyjny Moderator: Jakub Boczkowski, VP - Information Technology, Franklin Templeton
  • 19:05 - Networking
  • 19:30 - Zakończenie wydarzenia

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Zobacz pages.to.franklintempleton.com/chat.html