Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Warsztaty produkcji muzyki elektronicznej - Masterclass 2

2019-03-16 ( sobota )
11:00
IBB Andersia Hotel Conference & SPA, plac Andersa 3, Poznań

"Masterclass by EQulibrium Sounds, będące pierwszą konferencją Trance w Polsce, powraca z jeszcze większym uderzeniem! 

Pierwsza edycja stacjonarnych warsztatów produkcji muzyki elektronicznej pozwoliła na stworzenie solidnego zespołu osób, które - niezależnie od swojego poziomu - pragną rozwijać swoją wiedzę i doświadczenie. Teraz i Ty możesz do niego dołączyć! Naszym wspólnym celem jest przyspieszenie Waszego muzycznego sukcesu. Druga edycja Masterclass odbędzie się 16 marca 2019 roku w Poznaniu w hotelu Andersia. Tego dnia czeka na Was wiele atrakcji i niespodzianek, z naszym headlinerem na czele - ReOrderem (Tibor Tomecko)!

 To właśnie ReOrder, autor albumu "I Am Ready", zapozna z Was z tajnikami swoich produkcji, opowie jak pracuje nad utworami i odpowie na Wasze pytania.

Jednak to nie koniec wrażeń! Kolejnym prelegentem "Masterclass 2" będzie Patryk Miś, znany jako DeepUniverse - niewidomy producent i DJ, który mimo przeciwności losu, stale rozwija swoją pasję i wiedzę w temacie produkcji muzycznej. Również on podzieli się z Wami swoim doświadczeniem!

Kolejnymi gośćmi naszego wydarzenia będą przedstawiciele Ableton Polska, którzy przedstawią naszej klasie mistrzów swoje produkty, opowiedzą o programie stworzonym przez ich firmę, a następnie poświęcą czas na Q&A z uczestnikami "Masterclass 2".

W Poznaniu nie zabraknie z nami także firm, które wystawią dla Was swoje produkty:

- Ost Audio - wytwórnia specjalizująca się w produkcji i wydawaniu paczek dźwiękowych, założona przez Michal Ostafina, byłego członka duetu Aley & Oshay. Na swoim koncie ma 7 lat doświadczenia w gatunku Trance. Liczne sukcesy muzyczne i pasja do muzyki, przełożyły się na chęć pomocy innym. OST Audio bazuje na gatunku Trance oraz Psy-Trance. Pozostaje w ścisłej współpracy z takimi firmami jak Reveal Sound Spire, Beatport, NATIVE INSTRUMENTS, Myloops. Oferuje wysokiej jakości materiały dla producentów muzycznych, takie jak: templaty, presety, sample, swoją jakością należące do światowej czołówki. OST Audio oferuje również Co-produkcję. To coś więcej, niż tylko mix i mastering, ponieważ klient otrzymuje wysłany przez siebie wcześniej projekt, ale poprawiony technicznie, dzięki czemu może wiele się z niego nauczyć.

- DJPRO.pl - sklep internetowy z Poznania, w którym zarówno osoby zawodowo związane z tworzeniem muzyki, jak i amatorzy, znajdą idealne dla siebie rozwiązania. Na jego ofertę składa się szeroki wybór sprzętów do produkcji. Główną część asortymentu stanowi sprzęt DJ-ski. Dedykowany jest on dla zawodowców, ale także dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tą dziedziną. Dodatkowo, DJ PRO oferuje szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów i części, jak np. statywy, igły, przewody bądź gniazda. Dostępne monitory, syntezatory, kontrolery czy też instrumenty VSTi. Nagłośnienie m.in. aktywne i pasywne kolumny, subwoofery, wzmacniacze bądź specjalne zestawy głośnikowe.

Masterclass 2 bilety

  • Silver 259 zł - obejmuje bilet wstępu, wyżywienie, niespodziankę od sponsora
  • Platinium 300 zł (Producer Box) - obejmuje bilet wstępu, wyżywienie, niespodziankę od sponsora, miejsce VIP, Producer Box, konkursy, niespodzianki

REGULAMIN WYDARZENIA dostępny TUTAJ"

*materiały Organizatora

Bilety dostępne w: