Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Łomża Zero Esport Tour

2019-06-24 ( poniedziałek ) – 2019-06-26 ( środa )
10:00-21:00
Kino Helios (CH Posnania), ul. Pleszewska 1, Poznań

Wydarzenie dla wszystkich fanów sportów elekteonicznych, gamingu oraz doskonałej zabawy. Wydarzenie otwierające cykl Łomża Zero Esport Tour wypełnione będzie atrakcjami dla wszystkich odwiedzających. Na graczy i kibiców esportowych czekają emocjonujące rozgrywki turniejowe w Counter Strike: Global Offensive, gdzie amatorskie teamy powalczą o wspaniałe nagrody. Scena zbudowana pod wielkim ekranem, zgromadzona na sali publiczność i fantastyczna, kinowa atmosfera gwarantują moc wrażeń. W programie imprezy znajdują się także specjalnie zaprojektowane strefy:

  • Strefa Influencerska, na której będzie można spotkać gwiazdy polskiego esportu, występujące na co dzień w barwach AGO Esports, znanych YouTube'rów oraz niesamowite Cosplayerki.
  • Strefa Free to Play wyposażona w najlepszy sprzęt gamingowy, na którym rozgrywane będą towarzyskie mecze w tytuły takie jak CS:GO, Fortnite.
  • Strefa Symulatorów Rajdowych, dzięki której życie nabierze tempa.
  • Strefa FIFA, dzięki której będzie można przenieść się na moment na największe światowe stadiony i przy owacjach kibiców strzelić decydującego gola.
  • Strefa Chillu pozwalająca na maksymalne orzeźwienie i relaks.

Wszyscy, którzy szukają wielkich emocji i rozrywki na najwyższym poziomie, znajdą je w kinie Helios w Poznaniu (CH Posnania).

Zobacz bit.ly/lzet-poznan