Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Od góry logotypy organizatorów: Turkusowy Poznań i Poznań. Na środku Biały napis na turkusowym tle: Komunikacja w Turkusowej organizacji z wykorzystaniem różnic poznawczych (warsztaty rozwojowe w oparciu o model FRIS®). Bezpłatny warsztat rozwojowy w oparciu o model FRIS. Po prawej stronie zdjęcie kobiety ze skrzyżowanymi rękami: Lucyna Wasiakowska. Na dole data spotkania - 2 grudnia, godziny 10:00 -14:00 i "miejsce": Zoom.

Komunikacja w Turkusowej organizacji z wykorzystaniem różnic poznawczych (warsztaty rozwojowe w oparciu o model FRIS®)

2021-12-02 ( czwartek )
10:00-14:00
Internet

Stowarzyszenie Turkusowy Poznań i Miasto Poznań zapraszają na bezpłatne warsztaty: Komunikacja w Turkusowej organizacji z wykorzystaniem różnic poznawczych (warsztaty rozwojowe w oparciu o model FRIS®)

O tym, że ludzie są różni, wie każdy, że wpływa to na nasze relacje i komunikację z innymi, również. Czy można zatem konkretnie określić, czym są te różnice i jaki mają wpływ?

Okazuje się, że tak. Biorąc pod uwagę styl poznawczy, który determinuje nasze pierwsze reakcje, można sformułować generalne zasady ułatwiające zrozumienie siebie i innych, a także ułatwiające komunikację z nimi.

Warsztaty "Komunikacja w Turkusowej organizacji z wykorzystaniem różnic poznawczych" oparty jest o metodologię FRIS®. Będziemy mówić o stylach poznawczych i ich wpływie na naszą komunikację z innymi. Podczas tego spotkania dowiesz się:

  • jakie są style myślenia i czym się różnią,
  • jaki to ma wpływ na Twoje relacje z innymi
  • jak możesz z tego korzystać by budować wartościową komunikację.

Będzie praktycznie, interaktywnie i z pewnością ciekawie. Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i doświadcz, jak możesz wprowadzić Turkus do swojej pracy!

Kiedy: 2 grudnia 2021 (czwartek)

Czas trwania: w godz.10:00-14:00 (4h)

Link do wydarzenia i rejestracjihttps://evenea.pl/pl/wydarzenie/komunikacja-w-turkusie

Liczba uczestników: max. 15 osób, decyduje kolejność zgłoszeń!

Forma uczestnictwa: BEZPŁATNA!

Projekt finansowany ze środków Miasta Poznania w ramach realizacji działania publicznego.

Kto poprowadzi warsztat? 

Lucyna Wasiakowska
trener, coach, Certyfikowany Trener FRIS®, przedsiębiorca, lider Turkusowego Poznania

Prowadzi własną działalność biznesową pod nazwą Step Forward, w ramach której realizuje warsztaty i projekty szkoleniowe dla firm, m.in. dla Santander Bank Polska, Veolia, BNP Paribas. Wielka pasjonatka metodologii FRIS® i siedmiu nawyków Stephena Covey'a. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w zakresie bankowości i finansów oraz coachingu menedżerskiego. Działaczka, współorganizatora i liderka Turkusowego Poznania - organizacji społecznej propagującej wiedzę na temat idei Turkusu i turkusowego zarządzania. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie. Przez ponad 20 lat związana była z rynkiem kapitałowym, pracując w jednym z największych domów maklerskich w Polsce, gdzie przez 10 lat pełniła funkcję menedżera, a finalnie szefa działu sprzedaży. Jej ulubione motto to: "Małe czyny, które robisz, są lepsze niż wielkie, które planujesz" /George Marshall/

Zobacz evenea.pl/pl/wydarzenie/komunikacja-w-turkusie