" "

Pierwszy krok aby zostać DJ

2023-10-14 ( sobota )
Poznań

Największym atutem kursu jest wiedza i ogromne doświadczenie wykładowców. Oprócz aspektów związanych bezpośrednio z obsługą sprzętu, doborem muzyki, wizerunkiem artystycznym oraz kreatywnością wykładowcy postarają się także omówić kwestie związane z promocją i budowaniem własnego wizerunku w Social Mediach. W trakcie kursu zostaną poruszone takie aspekty jak:

- podstawowa wiedza o sprzęcie dla Dj-ów, czym się charakteryzują poszczególne modele sprzętu jaki będzie do dyspozycji w trakcie kursu,
- przygotowanie sprzętu do występu,
- podstawowe informacje o oprogramowaniu dla dj-ów,
- omówienie zagadnień bit, fraza oraz pozostałych elementów utworu,
- praktyczne miksowanie utworów,
- tworzenie playlist
- podłączenie i obsługa sprzętu oraz nagłośnienia,
- DJ kontra social media, budowanie wizerunku i własnej marki w internecie,
- obsługa gramofonu oraz podstawowe elementy gry z płyt vinylowych,

DJ, którzy poprowadzą warsztaty :

Diabllo to jeden z czołowych polskich dj-ów, który dzięki swojej pasji i miłości do muzyki od ponad 30lat kontynuuje swoją przygodę za konsoletą zamieniając ją w pasmo niekończących się sukcesów. Konsekwentny w swoich muzycznych poszukiwaniach powoduje, że w jego setach można usłyszeć najlepsze brzmienia z takich gatunków jak trance, tech trance ale również progressive house, techhouse oraz bass house. Jeden z niewielu polskich dj-ówkultywujących do dziś dnia granie z czarnych płyt co niejednokrotnie udowadnia w swoich autorskich podcastach "Top Selection".Oprócz wyjątkowej kolekcji vinyli jego ogromny dorobek to między innymi rezydentura w prestiżowych polskich klubach, m. in. ArenaClub Izbica Kujawska oraz wielokrotnie gościnne występy w Polsce, Ukrainie, Niemczech, Holandii, Anglii, Włoszech, Irlandii, USA oraz na Ibizie.

DJ BREJO. Rezydent klubu Pacha Poznań i #HASHTAG Poznań, autor cyklu Clubbing In The City. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Zwolennik delikatnych brzmień jak i tych mocniejszych. Producent muzyczny i eventowy. Ukończył Realizacje Dźwięku.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Plakat promocyjny warsztatów