Grafika ilustrująca

PRZEBUDZENIE DO RADOŚCI - warsztat rozwojowy dla kobiet

17.07.2024
16:30

Fundacja Gonito zaprasza chętne kobiety 17 lipca na 16:30 do Pracowni Ekonomii Społecznej Ładne Rzeczy, ul. Święty Marcin 57

Radość jest naturalnym stanem człowieka, będącym ekspresją szczęścia, które często opacznie identyfikujemy przez zasobność naszego portfela, pozycję społeczną, sukces zawodowy, itd., jednocześnie odcinając się od najbardziej radosnych aspektów naszego życia. I o ile nie ma nic absolutnie złego w bogactwie, ambicji, czy odnoszonych sukcesach, to są to jedynie zmienne zewnętrzne, w niedużym stopniu i tylko czasowo decydujące o naszym poczucie szczęścia oraz radości.

Podczas warsztatu pn. " Przebudzenie do radości" spotkania zajmiemy się praktyką szczęścia, wdzięczności, przyjemności, optymizmu, nadziei jako metodach rekomendowanych przez psychologię pozytywną, a jednocześnie bazujących, na naturalnych, wewnętrznych zasobach każdego człowieka. Porozmawiamy o dobrostanie i jego elementach składowych. Dowiemy się, w jaki sposób aktywować radość każdego dnia i jak utrzymać jej wysoki poziom.

To okazja, aby się zatrzymać, zaopiekować sobą, poczuć wartość oraz wagę uważności na swoje potrzeby i odkryć naturalne zasoby, które służą Waszej unikatowej ekspresji radości.

Poznacie narzędzia, których systematyczne stosowanie, pozwoli Wam realnie cieszyć się codziennością i efektywniej radzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia życie.

Będziecie też miały niepowtarzalną okazję poczuć się wysłuchaną i otoczoną żeńską energią.

To będzie jak liftingująco - nawilżająca mgiełka dla Waszych kobiecych serc i dusz.