Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Bike Show 2019 - międzynarodowe targi rowerowe

2019-08-30 ( piątek ) – 2019-09-01 ( niedziela )
Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, Poznań

W ostatnie dni wakacji, od 30 sierpnia do 1 września, na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwać będzie prawdziwe święto fanów rowerów! Targi Bike Show to idealna okazja, aby nie tylko zapoznać się z nowościami rynku prezentowanymi przez wystawców, ale także bogaty program wydarzeń towarzyszących, który dostarczy inspiracji i emocji każdemu wielbicielowi sportów na kółkach.

Chociaż Bike Show to przede wszystkim rowery, nie zabraknie atrakcji także dla fanów sprzętów, takich jak: hulajnogi, longboardy, monocykle, deski, czy rolki.

Podczas pierwszej edycji targów organizatorzy szykują niesamowite atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Na uczestników Bike Show czeka ogromna dawka sportowych emocji, bowiem wydarzeniem towarzyszącym targom Bike Show będzie Finał Mistrzostw Świata Amatorów w Kolarstwie Szosowym, którego miasto Poznań jest gospodarzem.

Targi Rowerowe Bike Show to wydarzenie  zarówno do profesjonalistów, jak i pasjonatów, którzy poszukują rozwiązań dla siebie i swoich bliskich. Dzięki bogatej ofercie wystawców, w której znajdować się będą  nie tylko rowery, ale także wrotki, rolki, akcesoria oraz odzież profesjonalna - zwiedzający będą mogli poznać nowe produkty, przetestować je w specjalnie na tę okazję przygotowanych strefach i dokonać dostosowanych do ich potrzeb i preferencji zakupów.

Na czas wydarzenia przygotowano szereg atrakcji skierowanych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W tym roku uczestniczy wydarzenia będą świadkami wyjątkowego widowiska, organizowanego przy współpracy z Międzynarodową Unią Kolarską - Finału UCI Gran Fondo World Championships. Na starcie stanie blisko 5000 uczestników z ponad 40 krajów, którzy będą rywalizować o najlepsze miejsca, dostarczając wszystkim niezapomnianych sportowych emocji. To właśnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich mieścić się będą miasteczko zawodów, strefa finishera, biuro zawodów i scena, na której zwycięzcom wręczone zostaną nagrody.

Atrakcje, które przyciągną najmłodszych fanów rowerów, to przede wszystkim organizowany na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wyjątkowy wyścig na dystansie ok. 3 km, dedykowany najmłodszym. Trasa Kids Race poprowadzona zostanie właśnie po terenie targowym, na którym młodzi kolarze będą mogli spróbować swoich sił i - kto wie - może załapać sportowego "bakcyla" na dłużej?

Godziny otwarcia targów:

  • piątek 30.08.: 9.00 - 18:00
  • sobota 31.08.: 9.00 - 18:00
  • niedziela 01.09.: 9.00 - 18:00

Bilety są już w sprzedaży na stronie  http://bikeshow.pl/kup-bilet

Zobacz www.bikeshow.pl