Targi Edukacyjne ACI

2011-09-01 ( czwartek ) – 2011-09-09 ( piątek )
internet

Już po raz siódmy na witrynie www.edutargi.pl odbędą się Targi Edukacyjne organizowane przez Akademickie Centrum Informacyjne z Poznania. Maturzyści z całej Polski będą mogli zapoznać się
z ofertami kształcenia szkół publicznych i niepublicznych ze wszystkich ośrodków akademickich.

Wystarczy wejść na stronę www.edutargi.pl by dokonać przeglądu prezentacji wystawców i znaleźć uczelnię, która w najwyższych stopniu spełnia nasze oczekiwania w zakresie dalszej drogi kształcenia. 

Dla porządku wszyscy Wystawcy zostali przydzieleni do określonych hal:

  • studia licencjackie i magisterskie
  • studia podyplomowe, doktoranckie, MBA
  • szkoły policealne, językowe, szkolenia

Wystawcy targowi prezentują swą ofertę kształcenia poprzez informacje tekstowe o kierunkach i specjalnościach, video, galerię foto, foldery w wersji PDF. Placówki, które z ciągu ostatniego roku wprowadziły nowe kierunki, mają dodatkową możliwość zaprezentowania ich na zakładce "nowości edukacyjne".

Wśród Wystawców są: uniwersytety, uczelnie techniczne, ekonomiczne, medyczne, przyrodnicze, pedagogiczne, zarówno placówki publiczne, jak i niepubliczne. Również osoby zainteresowane studiami podyplomowymi, ofertami szkół językowych czy firm szkoleniowych, znajdą coś dla siebie.

Strona wyposażona jest w wyszukiwarkę, która ułatwia i przyspiesza wyszukiwanie danych. Wyszukiwarka selekcjonuje informacje według kryteriów: nazwy uczelni, skróty nazw, kierunki, specjalności, miejscowości.

Tradycyjnie Targom towarzyszą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (zestawy kosmetyków, zaproszenia do multipleksów, teatru, parków rozrywki, wydawnictwa albumowe i inne). Lista zwycięzców będzie publikowana na bieżąco po każdej zrealizowanej edycji konkursowej.

Zobacz www.edutargi.pl