foto

Warsztaty perkusyjne Dom Famularo

2011-10-08 ( sobota )
13:00
Music Factory, Garbary, ul. Grochowe Łąki 5, Poznań

Wstęp wolny!

Niesamowite zdolności perkusyjne oraz ponadprzeciętna komunikatywność sprawiły, że Dom Famularo zyskał reputację czołowego edukatora w dziedzinie gry na instrumentach perkusyjnych na świecie.

Podczas swoich licznych wizyt na Dalekim Wschodzie, Europie oraz obu Amerykach, niesamowity wykonawca z Long Island, podczas występów na większości ważniejszych eventów perkusyjnych zakończonych owacjami na stojąco udowodnił, że jak nikt inny potrafi dostarczyć publiczności niesamowitej dawki emocji, nie rezygnując jednocześnie z walorów edukacyjnych swoich klinik.

Uczony w przeszłości przez takie legendy jak Jim Chapin, Al Miller czy Joe Morello Dom wzbogacił  mistrzowskie techniki swoich mentorów o koncepcje perkusyjne 21. wieku, uzyskując wysoce kreatywny i unikalny styl gry na bębnach. Łącząc słynną technikę Moellera oraz dynamiczną pracę nóg, z łatwością oraz wyjątkową energią występuje na scenie,gdzie elementy Rocka, Jazzu, Funku, Fusion oraz World przenikają jego brzmienie, a każde uderzenie charakteryzuje się intensywnością, co czyni jego grę niesamowicie ekscytującą, atrakcyjną i inspirującą.