z

Scenariusz dla trzech aktorów - spektakl

2017-11-19 ( niedziela )
19:00
Teatr Nowy im. T.Łomnickiego, ul. Dąbrowskiego 5

Niezapomniany, kultowy spektakl zbudowany na doskonałym tekście Bogusława Schaeffera. To gwarancja naprawdę przedniej zabawy, autentycznej, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu. 

Wystąpi mistrzowskie trio: Jan Peszek wraz z Mikołajem i Andrzejem Grabowskimi, którzy zdradzając nieco ze swej prywatności, przenoszą widzów w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby, "teatru w teatrze", na pograniczu absurdu i rzeczywistości. 
To widowisko wypełnione improwizacjami znakomitych ludzi teatru, którzy prowadzą błyskotliwą, ciętą, a czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu. Mamy tu dowcipną grę wybitnych aktorów z inteligentnym widzem.
W 2017 roku minęło 30 lat od premiery Scenariusza dla trzech aktorów w reżyserii Mikołaja Grabowskiego, który powstał na deskach krakowskiego Teatru Scena STU. Jest wciąż aktualny i obrósł wręcz teatralną legendą.
W ciągu lat zdobył grono wiernej publiczności, która wspomina go jako wyjątkowe przeżycie teatralne, wyróżniające się swoim szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami skojarzeniowymi.

Bilety - 90 zł. noralny, 55 zł. ulgowy.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz teatrnowy.pl/