Plakat informujący o warsztatach tworzenia witraży. Widać na nim kilka ozdób wykonanych w formie kolorowych witraży w kształcie liścia, kulek i aniołków.

Warsztaty tworzenia witraży

2024-03-03 ( niedziela )
ul. Bukowa 2, Poznań

Chcecie dowiedzieć się jak powstają witraże, nauczyć się czegoś nowego i wykonać piękną zawieszkę szklaną dla siebie lub na prezent? Pracownia wikliny i witrażu Yellow Willow zaprasza na warsztaty tworzenia witrażu metodą Tiffany'ego.

Podczas zajęć każdy uczestnik nauczy się łączenia kolorów i kształtów, cięcia szkła oraz wykona pracę witrażową wg własnego lub gotowego projektu. Wspólnymi siłami zostaną stworzone zawieszki do okien.

Warsztaty trwają 4,5 godz, podczas których każdy uczestnik wykonuje własną pracę. Warsztaty są skierowane dla dorosłych i młodzieży, dzieci muszą być w towarzystwie opiekunów.

Cena wynosi 230 zł, a przy zapisach do 15 lutego 190 zł za osobę. Ilość miejsc jest ograniczona. Warsztaty będą odbywały się w małych, maksymalnie 12-osobowych grupach.

Zapisy pod adresem mailowym biuro@yellowwillow.pl lub tel. 511 988 668. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej organizatora.

Zobacz yellowwillow.pl/warsztaty-witrazowe/