Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

New normal? Logistics & Supply chain

2020-09-30 ( środa )
10:00-14:00
webinar online

Polsko-Niemiecka Konferencja Logistyczna "New Normal? Logistics & Supply chain" i Networking to wydarzenie nie tylko przedsiębiorstw z branży TSL, ale także firm, dla których sprawna i efektywna kosztowo logistyka buduje przewagę konkurencyjną i zwiększa rentowność całego przedsiębiorstwa. To wydarzenie dla tych, którzy szukają swoich partnerów biznesowych w Niemczech.  
Wraz z ekspertami z branży postaramy się odpowiedzieć na pytanie, co warunkuje przetrwanie i dalszy rozwój firm w NOWEJ NORMALNOŚCI. Omówimy najważniejsze trendy, wyzwania, nowe regulacje prawne oraz nowo powstające rozwiązania IT.
Podczas sesji rozmów B2B reprezentanci firm będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe. 
Wstęp bezpłatny. 

#1 Zyskaj nowych klientów!
#2 Zbuduj sieć kontaktów i umawiaj się z nimi na spotkania 1:1
#3 Pokaż swoje kompetencje i zbuduj wizerunek eksperta w branży
#4 Dowiedz się się, jak pokonać kryzys a nawet jak na nim zyskać

           
Odwiedź profile Partnerów i umów się z nimi na konkretne rozmowy!  Może tu są Twoi przyszli klienci? A może Partnerzy pomogą rozwiązać Ci jakiś problem i podnieść efektywność firmy?

Sesja krótkich rozmów w małych 4-6 osobowych wirtualnych pokojach. Rodzaj szybkich randek biznesowych, podczas których można wymienić się kontaktami i krótko przedstawić swoją ofertę. Po odbyciu 4 takich sesji możesz zdobyć aż 24 nowych kontaktów!

Na podstawie Twoich wytycznych szukamy specjalnie dla Ciebie potencjalnych partnerów biznesowych. Podczas konferencji spotykacie się w indywidualnych wirtualnych pokojach, gdzie prowadzicie rozmowy 1 na 1. Rozmowy są umawiane na konkretne godziny, a czas jednego spotkania zamyka się w 30 minutach. Kontakt można dalej pogłębić po konferencji!
Zapytaj o ofertę: poznan@ahk.pl

Chcesz zostać członkiem? NAPISZ: poznan@ahk.pl

30 września 2020
godz. 10.00-14.00

Zobacz https://eventory.cc/event/branchenkonferenz-online-transport-spedition-logistic/home