Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Wojciech Waglewski na zdjęciu, po lewej informacje o wydarzeniu.

Wojciech Waglewski - spotkanie z cyklu #premieraonline

2020-10-08 ( czwartek )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Artystyczne drogi Waglewskich splatają się po raz trzeci. Po siedmiu latach od złotej płyty "Matka Syn Bóg" Waglewski Fisz Emade powracają z albumem "Duchy ludzi i zwierząt"  (Mystic Production). Podczas spotkania online ze słuchaczami o pracy nad nowym materiałem opowie Wojciech Waglewski.

Na trzeciej wspólnej płycie muzycy przechodzą od utworów spokojnych i refleksyjnych, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, zręcznie mieszając przy tym gatunki muzyczne.

Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało albumem o silnym artystycznym wyrazie. Fani poprzednich płyt tria z pewnością znajdą na "Duchach ludzi i zwierząt" brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu, ale jak mówi Wojciech Waglewski: - Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna.

-----

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com