Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Na zdjęciu Rhonda Byrne.

Rhonda Byrne - spotkanie z cyklu #premieraonline

2021-05-12 ( środa )
20:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Wydany w 2006 roku "Sekret" sprzedał się w milionach egzemplarzy, w szybkim czasie zdobywając status pozycji kultowej. Po wydaniu książki, Byrne przez 14 lat kontynuowała duchowe poszukiwania. Swoimi odkryciami i zdobytymi doświadczeniami dzieli się na stronach nowej publikacji "Największy sekret" (Wydawnictwo Harper Collins), która niedawno ukazała się także w naszym kraju. Z polskimi czytelnikami autorka spotka się w przestrzeni online i odpowie na nurtujące ich pytania. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka.

"Największy sekret" zabiera czytelnika poza świat materialny, ku rzeczywistości duchowej, w której otwierają się niezliczone możliwości. Książka zawiera przystępne praktyki oraz zbiór wnikliwych rozważań, które pomogą lepiej radzić sobie ze strachem, niepewnością, niepokojem i bólem. Czytelnicy odnajdą w niej słowa żyjących i nieżyjących już duchowych nauczycieli z całego świata, którzy wyznaczali ścieżki ku życiu przepełnionemu radością.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com