Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Chris Carter na zdjęciu.

Wirtualne Targi Książki: Chris Carter

2021-05-20 ( czwartek )
20:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Wirtualne Targi Książki gościć będą nie tylko czołowych polskich autorów, lecz także zagranicznych pisarzy, którzy dzięki formule online mają szansę połączyć się z czytelnikami. Wśród nich Chris Carter, jeden z najpoczytniejszych współczesnych twórców thrillerów i kryminałów. Podczas wiosennej edycji targów opowie o swojej najnowszej powieści "Dzienniki Śmierci" (Wydawnictwo Sonia Draga), jedenastym tomie z cyklu o Robercie Hunterze. Rozmowę, której interaktywna transmisja odbędzie się na stronie Facebook.com/empikcom, poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Los Angeles, 5 grudnia - trzy tygodnie do Bożego Narodzenia. Angela Wood, mistrzyni sztuki złodziejstwa kieszonkowego, właśnie podlicza swój łup. Kiedy świętuje przy drinku zakończenie pomyślnej dniówki, przypadkiem zauważa, jak jeden z klientów baru traktuje opryskliwie starszego człowieka. Postanawia dać mu nauczkę i kradnie jego elegancką, skórzaną aktówkę. W środku nie ma pieniędzy ani laptopa. Angela nie znajduje właściwie niczego wartościowego, jedynie oprawiony w czarną skórę notatnik, zaskakująco ciężki. Ciekawość zwycięża i w zaciszu swojego mieszkania bohaterka szybko kartkuje zdobycz. Zaczyna się najgorszy koszmar jej życia.

---------------------

W trakcie wydarzeń możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. 

Zobacz www.facebook.com/empikcom