Teatr dla seniorów

Poznaniacy, którzy ukończyli 60 lat i mają Kartę Seniora, mogą w grudniu za darmo obejrzeć przedstawienia teatralne lub posłuchać darmowych koncertów. Bezpłatne wejściówki będzie można rezerwować 3, 5 i 6 grudnia.

. - grafika artykułu
.

Przedstawienie "Pippin" odbędzie się 14 grudnia o godz. 15 w Teatrze Muzycznym (ul. Niezłomnych 1e), a "Miłość do trzech pomarańczy" 31 grudnia, o godz. 16, w Teatrze Animacji (ul. Św. Marcin 80/82). Koncertu "Swingowe święta" można posłuchać 20 grudnia o godz. 15 w Teatrze Muzycznym.

Wejściówki na oba spektakle oraz koncert będzie można rezerwować 6 grudnia od godz. 14 aż do wyczerpania puli bezpłatnych biletów. Aby to zrobić, należy zadzwonić pod nr tel. Biura Poznań Kontakt: 61 646 33 44 (po połączeniu wybrać 0 lub 1, a następnie 0) i podać numer Karty Seniora - "Poznańskiej Złotej Karty" oraz swoje imię i nazwisko.

Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie dwie pojedyncze wejściówki na jeden spektakl (lub koncert). Można je odbierać w Centrum Inicjatyw Senioralnych (ul. Mielżyńskiego 24) 10 grudnia 2019 r. w godzinach 8.00-16.00. Przy odbiorze trzeba podać imię i nazwisko oraz okazać Kartę Seniora, na którą dokonano rezerwacji.

Poznaniacy i poznanianki, którzy odbiorą wejściówki, a nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu, mogą przekazać bilety wyłączenie innym osobom mającym Kartę Seniora. Ten dokument będzie też potrzebny przy wejściu na spektakl (minimum jedna karta na dwie osoby).

Uwaga: w danym półroczu każdy posiadacz Poznańskiej Złotej Karty może zarezerwować maksymalnie dwie wejściówki na jeden z oferowanych spektakli. Kolejne rezerwacje będą możliwe w następnym półroczu (od stycznia).

Dodatkowe bilety

Jeśli ktoś wyczerpał już dostępny limit i odebrał dwie wejściówki w ciągu tego półrocza - nadal może zgłosić się po bezpłatne bilety na międzypokoleniowy spektakl"Koziołek Matołek i zagadka ratuszowej wieży", który można będzie obejrzeć 7 grudnia, godz. 16.00 w Teatrze Muzycznym oraz po wejściówki na koncert "Holiday Concert - The United States Army Europe Band & Chorus", który odbędzie się 18 grudnia w Auli Artis Collegium Da Vinci (ul. Kutrzeby 10). To dodatkowa propozycja dla poznańskich seniorów.

Wejściówki na "Koziołka Matołka..." będzie można odbierać 3 grudnia w Centrum Inicjatyw Rodzinnych (ul. Ratajczaka 44) dokładnie o godz. 10 lub o godz. 17. Po okazaniu jednej Karty Seniora można odebrać aż trzy bezpłatne bilety - to wyjątkowa okazja, by obejrzeć spektakl razem z wnukami.

 Wejściówki na "Holiday Concert" będzie można odbierać 5 grudnia o godz. 14 w Centrum Inicjatyw Rodzinnych. Na jedną Kartę Seniora można odebrać dwie wejściówki.

AW

sieci społecznościowe