Komfortka plenerowa - wypożycz na swoje wydarzenie!

Już nie ma usprawiedliwienia dla organizatorów imprez, wydarzeń organizowanych w przestrzeni publicznej Poznania, którzy nie zapewnią dostępnej, plenerowej komfortki dla osób jej potrzebujących. Koniec z przewijaniem pieluch w krzakach, na trawnikach, w parkach czy w innych uwłaczających ludzkiej godności miejscach!

Fundacja FANARI rozpoczyna bezpłatne wypożyczanie plenerowej komfortki!

Kororystyka rudo-pomarańczowa, w centrum leżanka do przewijania osób z niepełnosparwniościami, obok parawan, krzesło, stolik na kółkach i napis Przewijamy Polskę - grafika artykułu
Plenerowa komfortka w Poznaniu

W Fundacji FANARI w Poznaniu można już wypożyczyć wyposażenie plenerowej komfortki. Urządzenie przekazała Poznaniowi Fundacja Integracja. To jedna z pięciu plenerowych komfortek przekazanych również do Krakowa, Warszawy, Gliwic i Gdyni. To działanie w ramach akcji Przewijamy Polskę, umożliwia zorganizowanie wygodnego, intymnego miejsca do wykonywania czynności pielęgnacyjno - higienicznych, podczas plenerowych wydarzeń, eventów, festiwali, zawodów sportowych itp.
Fundacja doposażyła zestaw w wygodną sakwę oraz dodatkowy parawan z logo akcji, który został wykonany przez Seniorów z Dziennego Domu Opieki Medycznej w Poznaniu.
Skład zestawu: leżanka o wymiarach 200x60x45, stoliczek z półkami na ręczniki papierowe i środki do dezynfekcji, krzesło, sakwa, kosz na odpady, 2 parawany w tym 1 z logo akcji Przewijamy Polskę.
Organizujesz imprezę plenerową, zapewnij komfortkę.

Kontakt: Tel 518-302-015
email fanari@o2.pl

sieci społecznościowe