Bezpłatna fizjoterapia

Łomżyńska 1, 61-048 Poznań

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii zaprasza osoby potrzebujące fizjoterapii / rehabilitacji do skorzystania z oferty:

  • BEZPŁATNA Fizjoterapia Domowa, w domu u pacjenta, finansowana przez NFZ - potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty. Zabiegi realizujemy w Poznaniu i powiecie poznańskim, Kórniku, Swarzędzu, Śremie i powiecie śremskim, Wrześni i powiecie wrzesińskim, Koninie i powiecie konińskim, Gnieźnie i powiecie gnieźnieńskim, Słupcy i powiecie słupeckim, Środzie Wielkopolskiej i powiecie średzkim, Miłosławiu, Grodzisku Wielkopolskim i powiecie grodziskim. Pacjenci ze znacznym stopniem niepełnosprawności - przyjmowani są bez kolejki.  dostępną mamy też Fizjoterapię Domową Prywatną (bez skierowania).
  • BEZPŁATNA Fizjoterapia Ambulatoryjna, u nas - Poznań, Łomżyńska 1, finansowana przez NFZ - potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty, dostępną mamy też Fizjoterapię Ambulatoryjną Prywatną (bez skierowania),  Pacjenci ze znacznym stopniem niepełnosprawności - przyjmowani są bez kolejki.  
  • i hot! z ostatniej chwili: BEZPŁATNA Fizjoterapia Ambulatoryjna, Bez skierowania ! Bez kolejki ! - dla osób z lekkim i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

Więcej informacji znajduję się w załącznikach oraz na stronie internetowej: https://wielkopolskiecentrumfizjoterapii.pl/

Kontakt: Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii tel:692 750 222, 512 046 048

Załączniki

sieci społecznościowe