(NIE)ZNAJOMI film z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących

Centrum Kultury ZAMEK, Poznań

Fundacja Mili Ludzie serdecznie zaprasza na kolejny pokaz filmowy w ramach projektu "Kinoteatr Dostępny v.2019".

12 listopada o godz. 16.30 w Kinie Pałacowym w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu pokażemy polski film (NIE)ZNAJOMI, w gwiazdorskiej obsadzie!

Film pokazany będzie z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących!

Opis filmu:

Wzruszająca i pełna humoru produkcja, inspirowana hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie, z doborową obsadą, jakiej dawno nie było w polskim kinie!Występują: Tomasz Kot ("Zimna wojna"), Maja Ostaszewska ("Pitbull. Niebezpieczne kobiety"), Kasia Smutniak ("Oni"), Aleksandra Domańska ("Podatek od miłości"), Michał Żurawski ("Volta"), Łukasz Simlat ("7 uczuć") oraz Wojciech Żołądkowicz ("Układ zamknięty").W trakcie kolacji grupa przyjaciół decyduje się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa sekrety, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami.Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa.

Zwiastun filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=YypFzpm6F18

Wstęp na pokaz bezpłatny - liczba miejsc ograniczona! Bilety można rezerwować na stronie: https://evenea.pl/event/nieznajomi/

Pokaz odbędzie się w ramach projektu "Kinoteatr Dostępny v.2019", współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Poznania.

sieci społecznościowe