WYSTAWA "Po omacku". Warsztaty sensualne podczas, których zasłaniamy oczy

Centrum Kultury ZAMEK, Poznań

Rozpoczął się nowy cykl warsztatów (WYSTAWA PO OMACKU), towarzyszących każdej (większej) wystawie prezentowanej w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Będą to warsztaty sensualne, podczas których zasłaniamy oczy. Ich celem jest doświadczanie sztuki wizualnej za pomocą innych zmysłów niż wzrok.

W związku z trwającą właśnie wystawą "Wkraczając w nowy wymiar. Twórczość Sophie Taeuber-Arp" serdecznie zapraszam 17.10.2019 na godzinę 17.00 do CK Zamek na warsztat sensualny, otwarty dla wszystkich zainteresowanych doświadczeniem wystawy z wyłączeniem zmysłu wzroku. Na dwugodzinny warsztat zapraszamy wszystkie dorosłe osoby, które chcą zmierzyć się z abstrakcyjno-geometrycznymi koncepcjami artystki. Nie będziemy patrzeć na zgromadzone na wystawie prace, ale zainspirowani światem przez nią przedstawionym włączymy wszystkie pozostałe zmysły, by "wkroczyć w nowy wymiar".

UWAGA: szczególnie zapraszamy do udziału osoby z niepełnosprawnościami wzroku. To, co się będzie liczyło w tym warsztacie to dotyk, węch, słuch i smak.

Organizatorzy pomagają w dotarciu z bliskiej okolicy CK ZAMEK na miejsce warsztatów, czyli do Sali Wystaw (kontakt: b.lis@ckzamek.pl)

Bilety: 5 zł.

Informacja o biletach:
Każdej osobie z niepełnosprawnością, jeśli tylko istnieje taka potrzeba, może towarzyszyć jedna osoba wspierająca, której przysługuje nieodpłatna wejściówka.

Dokładne informacje na stronie: https://ckzamek.pl/wydarzenia/5119-wystawa-po-omacku-warsztaty-sensualne-podczas-ktor/

oraz na fb: https://www.facebook.com/events/1391381611024227/