Centrum Inicjatyw Senioralnych otwiera się ponownie

Centrum Inicjatyw Senioralnych po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa otwiera się na nowo od poniedziałku, 6 lipca. Wizyty będą jednak możliwe wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

W siedzibie CIS trzeba będzie zakrywać usta i nos
W siedzibie CIS trzeba będzie zakrywać usta i nos

Działalność CIS musiała zostać przeorganizowana - dla bezpieczeństwa starszych mieszkanek i mieszkańców Poznania. Wprowadzono szereg zasad, które pozwolą zapobiegać ewentualnemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Wizyta w Centrum będzie możliwa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, ale wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem tel. 61 847 21 11 lub 61 842 35 09. 

W siedzibie CIS trzeba będzie zakrywać usta i nos (każdy gość powinien mieć własną maseczkę lub przyłbicę).  Obowiązkowa będzie też dezynfekcja rąk oraz utrzymywanie co najmniej 2-metrowego dystansu. Na terenie Centrum będzie mogła przebywać tylko jedna osoba, nie licząc pracownika. Wyjątki będą robione tylko dla seniorów i seniorek, którzy mają problemy z poruszaniem się i potrzebują pomocy innej osoby. 

- Mamy nadzieję, że nowe zasady odwiedzin przyjmiecie państwo z życzliwością i zrozumieniem - zaprasza Wojciech Bauer, dyrektor Centrum Inicjatyw Senioralnych. - Przed wizytą prosimy o zapoznanie się ze szczegółami na temat przebywania w siedzibie CIS, które zawarte są w regulaminie.

Centrum nie dysponuje żadnymi materiałami drukowanymi, ulotkami czy plakatami - poza prasą dla starszych mieszkańców miasta (m.in. Senioralny Poznań, Gazeta Senior). Te materiały udostępnione będą w oznaczonym miejscu na korytarzu przed CIS lub w siedzibie - wówczas wydawane będą przez pracownika na życzenie gościa. Niedostępny jest również samoobsługowy Pokój Informacyjny 60+.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości można kontaktować się z Centrum Inicjatyw Senioralnych - tel. 61 847 21 11, 61 842 35 09 oraz centrum@centrumis.pl (w godz. 8.00-16.00).

AW

Załączniki