Dzieje się na poznańskich targowiskach

W ramach cyklu "a na targowiskach dzieje się, oj dzieje" na rynku Łazarskim odbędzie się druga edycja Food Truck Party. W sobotę od godziny 11:00 na mieszkańców stolicy Wielkopolski czeka nie tylko pyszne jedzenie, ale także wiele atrakcji.

Galeria zdjęć przedstawia pierwszą edycję Food Truck Party. Na fotografiach widać food trucki oraz animacje dla dzieci. - grafika artykułu
Tak wyglądała pierwsza edycja Food Truck Party, która odbyła się na rynku Jeżyckim, fot. spółka Targowiska.

W specjalnie przygotowanej na tę okazję przestrzeni na gości będą czekały foodtrucki pełne przysmaków, strefa chillout z hamakami, leżakami i pufami. Kucharze zadbają o podniebienia przybyłych gości, serwując im kulinarne specjały na świeżym powietrzu. Degustacje umili muzyka.

O godzinie 12:00 rozpocznie się występ dla dzieci przygotowany przez Centrum Uśmiechu. Fruktaki Show to gwiazda muzyki dziecięcej. "Poznajemy to co jemy" to koncert, który oprócz walorów artystycznych niesie za sobą przekaz edukacyjny skierowany do najmłodszych.

Od godziny 15:00 do 20:00 na specjalnie oznaczonych straganach z rękodziełem pod zadaszeniem targowiska swoje I urodziny obchodzić będzie Targ Sztuk Pięknych. Jest to otwarte, cykliczne wydarzenie umożliwiające obcowanie ze sztuką, rzemiosłem czy muzyką w przestrzeni publicznej. To okazja do obejrzenia i zakupu ciekawych rzeczy dla wszystkich miłośników pracy ręcznej.

W ten weekend oprócz atrakcji związanych z Food Truck Party na rynku Łazarskim na mieszkańców Poznania czeka wiele wydarzeń. Obchodzone tam będą 33. Dni Łazarza. Nie zabraknie koncertów, wystaw, warsztatów czy kiermaszy.

EW

sieci społecznościowe