Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. W niedzielę, 31 maja, boisko MOS przy ul. Gdańskiej 1 na Śródce zamieni się w wielki plac zabaw oraz gier ruchowych. Masa atrakcji będzie czekała na najmłodszych mieszkańców Poznania i ich opiekunów w godzinach od 12:00 do 17:00. Wstęp wolny.
Każde dziecko, które odwiedzi Młodzieżowy Ośrodek Sportowy, otrzyma "Kartę Super Sportowca". Na niej za ukończone aktywności będzie zbierać pieczątki - po skompletowaniu 5 otrzyma nagrodę. Ścieżkę aktywności dla najmłodszych przygotowują wspólnie z POSiR poznańskie kluby sportowe oraz Aquanet, który zapewni również wodę dla uczestników.
Oprócz sportowych atrakcji nie zabraknie zabawy na dmuchańcach. W tym roku przygotowano ich aż 20. Dzieci będą mogły skorzystać m.in. ze zjeżdżalni, zamków do skakania, gigantycznych piłkarzyków, toru przeszkód i suchego basenu.
POSiR/ AJ