Internetowa aukcja lokali użytkowych ZKZL

5 marca Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje kolejną aukcję najmu lokali użytkowych. Tym razem online - na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Do wylicytowania będzie 26 pomieszczeń w atrakcyjnych lokalizacjach.

Na zdjęciu lokal do wynajęcia na ulicy Wrocławskiej, widok z zewnątrz - grafika artykułu
Wszystkie pomieszczenia można też obejrzeć przed aukcją, po uprzednim kontakcie z administratorem lokalu

Do tej pory takie aukcje były przeprowadzane stacjonarnie - ubiegłoroczna miała miejsce w Domu Aukcyjnym ADAM'S. Tym razem Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych przeniósł wydarzenie na specjalnie przygotowaną stronę internetową: www.aukcjelokali.pl, która umożliwi przeprowadzenie licytacji online. To wygodne, bezpieczne i intuicyjne narzędzie sprawia, że wielu przedsiębiorców będzie mogło wylicytować lokal bez wychodzenia z domu. 

Strona jest już aktywna, zainteresowane osoby mogą się rejestrować i znaleźć na niej niezbędne informacje. Wszystkie pomieszczenia można też obejrzeć przed aukcją, po uprzednim kontakcie z administratorem lokalu, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. 

Tym razem  będzie można wylicytować 26 lokali użytkowych. Są one mocno zróżnicowane pod względem powierzchni:  najmniejszy ma 25 m2 a największy aż 375 m2. Szeroka oferta ułatwi przedsiębiorcom dopasowanie ich do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Pomieszczenia położone są w atrakcyjnych lokalizacjach: m.in. przy ul. Stary Rynek, Mielżyńskiego, Wielkiej, Fredry,  Nowowiejskiego czy Dąbrowskiego. W ofercie znajdziemy lokale przeznaczone zarówno na działalność handlowo-usługową, jak i gastronomiczną.

Aukcja odbędzie się 5 marca w godzinach od 12 do 14. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium (określonego indywidualnie do każdego lokalu) do 4 marca 2021 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami, regulamin i inne niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej: www.aukcjelokali.pl.

AW/ZKZL

sieci społecznościowe