Prezydent Poznania zaprasza seniorki i seniorów, mieszkających w stolicy Wielkopolski na koncert "Lato z Operetką i Musicalem", który odbędzie się 17 czerwca (środa), o godz.16.00 w Auli Artis Collegium da Vinci (przy ul. Kutrzeby 10).
To wyjątkowo pogodny i elegancki koncert z najpiękniejszymi i uwielbianymi przez publiczność przebojami. Będzie można usłyszeć m.in. jedną z najsłynniejszych arii tenorowych" "Wielka sława to żart" ("Baron cygański"- J. Strauss II), porywający "Czardasz Sylvii" ("Księżniczka czardasza") czy duet "Usta milczą, dusza śpiewa" ("Wesoła wdówka" - F. Lehár). Na scenie wystąpią znakomici soliści: Joanna Horodko - sopran, Emil Ławecki - tenor oraz Jakub Milewski - baryton. Artystom towarzyszyć będzie orkiestra Moderato.
Seniorzy i seniorki w wieku 60+, którzy mieszkają w Poznaniu, mogą zarezerwować bezpłatne wejściówki na koncert. Można to zrobić w najbliższy wtorek, 9 czerwca, od godz. 15.30 do ich wyczerpania - wystarczy zadzwonić pod numer pod nr tel. Poznań Kontakt - 61 646 33 45.
W celu zapewnienia sprawnej obsługi wprowadzono limit osób, które mogą jednocześnie oczekiwać na połączenie z konsultantem - może ich być maksymalnie o 20 proc. więcej niż miejsc na widowni. Jeśli ten limit zostanie osiągnięty, kolejni dzwoniący usłyszą komunikat informujący o zakończeniu rezerwacji.
Następnie należy podać swoje imię, pierwszą literę nazwiska oraz jeden z poniższych numerów:
- Karty OK Poznań - Poznańskiej Złotej Karty (10 cyfr),
- ID z aplikacji OK Poznań - Poznańskiej Złotej Karty (aby go znaleźć, w aplikacji należy wybrać zakładkę "Moja karta". Tam nad kodem kreskowym znajduje się "Numer ID Poznań"),
- Karty OK Poznań z uprawnieniami Poznańskiej Złotej Karty (10 cyfr),
- ID z aplikacji OK Poznań z uprawnieniami Poznańskiej Złotej Karty.
Wszystkie numery zostaną zweryfikowane przez Poznańskie Centrum Świadczeń - jeśli uprawnienia nie zostaną potwierdzone, nie będzie można odebrać biletu.
Jedno połączenie umożliwia wykorzystanie jednego numeru karty lub aplikacji - czyli rezerwację maksymalnie dwóch wejściówek.
Zarezerwowane wcześniej wejściówki będzie można odebrać w siedzibie Centrum Inicjatyw Senioralnych (ul. Mielżyńskiego 24) tylko 12 czerwca, w godzinach 8.00-16.00. Przy odbiorze należy podać imię, pierwszą literę nazwiska oraz koniecznie pokazać kartę lub aplikację, na którą dokonano rezerwacji. Tę samą kartę (lub aplikację) trzeba będzie mieć przy sobie, wchodząc na koncert.
Seniorzy, którzy odbiorą wejściówki, a z ważnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu, mogą przekazać bilety wyłącznie innym osobom w wieku 60+, posiadającym odpowiednie karty lub aplikacje. Bilety nieodebrane 12 czerwca zostaną przekazane uczestnikom Zespołu Dziennych Domów Pomocy oraz mieszkańcom Domów Pomocy Społecznej. Nie będą tworzone listy rezerwowe.
Uwaga: w danym roku użytkownik Karty Seniora - OK Poznań - Poznańskiej Złotej Karty oraz Karty OK Poznań z uprawnieniami Poznańskiej Złotej Karty, może dokonać rezerwacji maksymalnie dwóch wejściówek na jedno z oferowanych wydarzeń kulturalnych.
AW