Restart w biznesie - bezpłatne szkolenia

Ruszają darmowe szkolenia, które pomogą przedsiębiorcom wrócić do biznesu. Mogą z nich skorzystać m.in. mikrofirmy i osoby samozatrudnione, których działalność zakłóciła epidemia.

Plakat zapowiadający bezpłatny cykl szkoleń
Program zajęć został dostosowany do obecnych realiów

Projekt obejmuje kompleksowe doradztwo biznesowe i warsztaty dla mieszkańców Poznania. Skierowany jest przede wszystkim do osób samozatrudnionych oraz mikroprzedsiębiorców, których działalność została dotknięta efektami sytuacji epidemiologicznej w kraju. Mogą w nim również uczestniczyć inne osoby pracujące lub planujące podjąć zatrudnienie.

Program zajęć został dostosowany do obecnych realiów - czyli do prowadzenia działalności gospodarczej w czasach pandemii COVID-19. Warsztaty mają przekazać wiedzę i praktyczne umiejętności, które wyposażą przedsiębiorców w narzędzia umożliwiające powrót do pracy w obliczu epidemii. 

Projekt obejmuje zagadnienia związane ze zmianami podatkowymi i rozwiązaniami Tarczy Antykryzysowej, marketingiem internetowym i budowaniem marki w internecie, prawnymi aspektami prowadzenia działalności w czasach COVID-19, techniką storytellingu i jej wykorzystaniem dla biznesu oraz sposobami radzenia sobie ze stresem.

Jak się zapisać?

Rekrutacja trwa do 3.08.2020 lub do wyczerpania miejsc. Limit miejsc: 15 na każdy warsztat. Zapis obejmuje udział w całym cyklu, czyli wszystkich 5 warsztatach, łącznie: 25 godzin.

Warsztaty realizowane będą w formie webinaru online za pośrednictwem platformy umożliwiającej rozmowę na żywo i współdzielenie ekranu w godzinach 12:00 - 17:00, w dniach 5.08-28.08. Link do spotkania zostanie przesłany wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom na 2 dni przed webinarem.

Aby wziąć udział w szkoleniach, nie trzeba udokumentować sytuacji finansowej firmy, wystarczy zapisać się w terminie rekrutacji. 

Projekt dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków własnych Fundacji Edukacji Prawnej.

Zarejestrować można się na stronie Fundacji Edukacji Prawnej: REJESTRACJA, tam też można znaleźć więcej informacji: Edukacjaprawna.pl