Teatr dla seniorów

8 października ruszy rezerwacja darmowych wejściówek na spektakl "Kotka na rozpalonym blaszanym dachu" w Teatrze Polskim. To część bogatej oferty miasta dla starszych mieszkańców Poznania.

Spektakl "Kotka na rozpalonym blaszanym dachu" można będzie obejrzeć 13 października o godz. 15/ fot. Monika Lisiecka
Spektakl "Kotka na rozpalonym blaszanym dachu" można będzie obejrzeć 13 października o godz. 15/ fot. Monika Lisiecka

"Kotka na rozpalonym blaszanym dachu" to przedstawienie w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego, które odbędzie się 13 października o godz. 15.00. Poznańscy seniorzy i seniorki będą mogli zarezerwować bezpłatne wejściówki na ten spektakl już 8 października od godz. 14.00 aż do wyczerpania dostępnej puli biletów. 

Aby zdobyć wejściówkę, należy zadzwonić pod nr tel. Biura Poznań Kontakt: 61 646 33 44 (po połączeniu wybrać 0 lub 1, a następnie 0) i podać numer Karty Seniora - "Poznańskiej Złotej Karty" oraz swoje imię i nazwisko. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie dwa pojedyncze bezpłatne bilety. 

By odebrać zarezerwowane wejściówki, trzeba 9 października, w godz. 8-16, zgłosić się do Centrum Inicjatyw Senioralnych (ul. Mielżyńskiego 24), podać swoje dane i pokazać Kartę Seniora. Karta będzie potrzebna również przy wejściu do teatru - co najmniej jedna na dwie osoby. 

Poznaniacy, którzy odbiorą wejściówki, a nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu, mogą je przekazać wyłącznie innym osobom posiadającym Poznańską Złotą Kartę.

W danym półroczu posiadacz Karty Seniora może dokonać zarezerwować maksymalnie dwa bezpłatne bilety na jeden z oferowanych spektakli. Kolejne rezerwacje na ten sam numer Karty będą możliwe w następnym półroczu. 

Najbliższe planowane wydarzenia kulturalne, na które będzie można zdobyć wejściówki, to:

"Evita" (Teatr Muzyczny) - spektakl odbędzie się 9 listopada 2019 r., godz. 15.00

"Pippin" (Teatr Muzyczny) - spektakl odbędzie się 14 grudnia 2019 r., godz. 15.00

AW