Telefon Porad Cyfrowych - o szczepieniach

Przez najbliższe tygodnie dyżur Telefonu Porad Cyfrowych poświęcony będzie wątkom związanym ze szczepieniami. Pracownicy Centrum Inicjatyw Senioralnych podpowiedzą m.in., jak założyć profil zaufany tymczasowy lub stały czy jak znaleźć kontakt do konkretnych przychodni.

Grafika: na granatowym tle dwie schematyczne twarze seniorów rysowane białą kreską, nad nimi numer telefonu - grafika artykułu
Na konsultacje nie obowiązują zapisy

Dyżury odbywają się od poniedziałku do środy w godz. 10.00-14.00. Wsparcie dostępne jest pod numerem telefonu: 603 489 205.

Wsparcie w ramach Telefonu Porad Cyfrowych obejmuje też rozwiązywanie problemów z: komputerem, tabletem, smartfonem czy aparatem fotograficznym. Konsultanci udzielają m.in. porad, jak wysłać e-mail, zgrać zdjęcia z telefonu, pobrać z Internetu aplikacje i komunikatory, założyć konto na portalach społecznościowych czy jak szukać w Internecie stron, które oferują aktywne i ciekawe propozycje spędzenia czasu.

Na konsultacje nie obowiązują zapisy. To doraźne (najczęściej jednorazowe) wsparcie i nie stanowi elementu kursu ani innej formy cyklicznej nauki w zakresie nowych technologii. Czas konsultacji jest dostosowywany do konkretnego zagadnienia i potrzeby, jednak w założeniu pracownik będzie mógł udzielić osobom dzwoniącym minimum trzech porad w ciągu godziny.

CIS/AW

sieci społecznościowe