Tymczasowa sygnalizacja świetlna w centrum

Na ul. Św. Marcin między ul. Gwarną a mostem Uniwersyteckim obowiązuje czasowa organizacja ruchu wdrożona 27 listopada. Jest ona konieczna z uwagi na przebudowę ul. Św. Marcin na tym odcinku. Żeby poprawić ruch pojawi się nowa sygnalizacja świetlna."

Schemat - grafika artykułu
Schemat organizacji ruchu w rejonie ulic: Św. Marcin, Towarowej i al. Niepodległości

W środę 1 grudnia, w celu upłynnienia ruchu, uruchomiona zostanie tymczasowa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Św. Marcin i al. Niepodległości. Na ul. Towarowej obowiązuje ruch jednokierunkowy (w stronę ul. Powstańców Wielkopolskich - tylko dojazd do posesji i uczelni).

Przypominamy, że wyłączony z ruchu jest fragment ul. Św. Marcin między ul. Gwarną a Kościuszki. Na odcinku od ul. Kościuszki do mostu Uniwersyteckiego dostępny jest tylko jeden pas do jazdy w stronę ronda Kaponiera i jeden w przeciwnym kierunku. Na skrzyżowaniach z ul. Kościuszki i al. Niepodległości i Towarową nie ma możliwości wykonywania lewoskrętów. Jadący od ronda Kaponiera nie będą mogli przejechać również prosto na skrzyżowaniu z al. Niepodległości, pozostanie jedynie możliwość skrętu w prawo.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

PIM

sieci społecznościowe